Grįžti

Vilniuje šią savaitę bus iškelta 200 naujų inkilų

2007-03-21

Vienos didžiausių Lietuvos nekilnojamojo turto bendrovių „InReal" ir „inRED", bendradarbiaudamos su Vilniaus miesto savivaldybe, naujienų portalu „Zebra.lt" ir ornitologais, kovo 22-23 dienomis Vilniaus mieste įgyvendins inkilų kėlimo akciją, taip suteikdamos galimybę apsirūpinti namais ir paukščiams.

„Šia akcija siekiame atkreipti visuomenės dėmesį į gamtą, būtinybę saugoti ją. Būdami vieni iš nekilnojamojo turto rinkos lyderių, rūpinamės ir namais tiems, kuriems to labai reikia ir kurie savarankiškai tuo pasirūpinti negali. Džiaugiamės, kad prie akcijos labai noriai prisidėjo ir didelę iniciatyvą parodė moksleiviai ir mokyklos. Norisi tikėti, kad tokia akcija bus tęsiama ir kitais metais", - sakė nekilnojamojo turto plėtros bendrovės „inRED" ir investicinės bendrovės „Invalda" nekilnojamojo turto sektoriaus vykdantysis direktorius Tomas Bučas.

Akcijoje norą dalyvauti jau pareiškė net 20 Vilniaus pagrindinių ir vidurinių mokyklų, 112 klasių. Planuojama, kad Vilniaus mieste bus pakabinta apie 200 inkilų - juos skirs „InReal" ir „inRED", taip pat gamins ir patys moksleiviai.

Remiantis ornitologų duomenimis, inkilų labiausiai trūksta mažiesiems - uoksiniams paukščiams: zylėms, varnėnams, raudonuodegėms ir kt. Tokių inkilų bus pakabta 130: iš jų 50 bus inkilų varnėnams ir 80 „zylinių" - kitokios konstrukcijos, kuriuos galima atidaryti ir išvalyti - inkilų. Labiausiai inkilai reikalingi ten, kur trūksta natūralių uoksų, drevių, taip pat prie sodybų, gyvenviečių. Todėl orientuojamasi į Vilniaus mieste esančius miškelius ir parkus.

Kadangi inkiluose paukščiai gali perėti ne vienerius metus, svarbu, kad inkilas būtų tinkamas ilgą laiką. Todėl visi inkilai gaminti laikantis ornitologų nurodymų ir instrukcijų.

Akcijos metu inkilai bei jų kabinimas bus fotografuojami bei patalpinti portale www.zebra.lt, kur bus surengtas „Gražiausio inkilo konkursas". Bus renkami gražiausias, pavasariškiausias, funkcionaliausias, moderniausias bei prestižiškiausias inkilai, o inkilų nugalėtojų autoriai apdovanoti. Už labiausiai patikusį inkilą galės balsuoti visi portalo lankytojai.

 

Apie įmones

„InReal" - viena didžiausių Lietuvos nekilnojamojo turto bendrovių, tarpininkaujanti perkant, parduodant ir nuomojant nekilnojamąjį turtą, teikianti kilnojamojo ir nekilnojamojo turto vertinimo paslaugas.

„inRED" - nekilnojamojo turto vystymo ir valdymo bendrovė. Pagrindinės veiklos kryptys - nekilnojamojo turto vystymas ir valdymas, dalyvavimas finansuojant ir administruojant nekilnojamojo turto investicinius projektus.

Pagrindiniai „InReal" ir „inRED" biurai yra Vilniuje, bendrovės turi atstovybes Kaune, Klaipėdoje, Rygoje (Latvija) bei Kijeve (Ukraina). 

  

Papildomos informacijos teirautis:

Inga Smirnovienė, „InReal" Komunikacijos ir rinkotyros skyriaus vadovė

Tel. (8 5) 275 3856, mob. (8 614) 53 880, el. paštas: inga.smirnoviene@inreal.lt

Susisiekite su mumis
Vardas
Telefonas
El. paštas*
žinutė