Grįžti

Sostinėje iškilo namai paukščiams

2007-03-26
Praėjusios savaitės pabaigoje Vilniaus medžius papuošė per 200 naujų inkilų, kuriuos keliant dalyvavo 112 klasių, atstovaujančių 20 sostinės pagrindinių ir vidurinių mokyklų. Namelių paukščiams kėlimo akciją įgyvendino vienos didžiausių Lietuvos nekilnojamojo turto bendrovių „InReal" ir „inRED", bendradarbiaudamos su Vilniaus miesto savivaldybe, naujienų portalu „Zebra.lt" ir ornitologais.

„Namų paukščiams iniciatyva buvo labai sėkminga. Ypač džiugina, kad be mūsų dovanotų inkilų moksleiviai bei kiti Vilniaus gyventojai kėlė ir pačių pagamintuosius. Tikiu, kad inkilų kėlimas ne tik paįvairino moksleivių dienotvarkę, bet ir paskatino prisiminti atsakomybę aplinkai", - sakė „InReal" Komunikacijos ir rinkotyros skyriaus vadovė Inga Smirnovienė.

Akcijos metu Vilniaus mieste buvo iškelta 50 inkilų varnėnams, 80 „zylinių" ir apie 70 kitokių inkilų. Inkilus dovanojo bendrovės „InReal" ir „inRED", taip pat gamino patys moksleiviai. Visi inkilai gaminti laikantis ornitologų nurodymų ir instrukcijų.

Inkilų kabinimo akimirkos iki kovo mėn. pabaigos bus eksponuojamos tinklalapyje www.zebra.lt. Gražiausio, funkcionaliausio, pavasariškiausio, moderniausio ir prestižiškiausio inkilo autoriai bus apdovanoti.

Apie įmones
„InReal" - viena didžiausių Lietuvos nekilnojamojo turto bendrovių, tarpininkaujanti perkant, parduodant ir nuomojant nekilnojamąjį turtą, teikianti kilnojamojo ir nekilnojamojo turto vertinimo paslaugas.

„inRED" - nekilnojamojo turto vystymo ir valdymo bendrovė. Pagrindinės veiklos kryptys - nekilnojamojo turto vystymas ir valdymas, dalyvavimas finansuojant ir administruojant nekilnojamojo turto investicinius projektus.

Pagrindiniai „InReal" ir „inRED" biurai yra Vilniuje, bendrovės turi atstovybes Kaune, Klaipėdoje, Rygoje (Latvija) bei Kijeve (Ukraina).  

Papildomos informacijos teirautis:
Inga Smirnovienė, „InReal" Komunikacijos ir rinkotyros skyriaus vadovė
Tel. (8 5) 275 3856, mob. (8 614) 53 880, el. paštas: inga.smirnoviene@inreal.lt
Susisiekite su mumis
Vardas
Telefonas
El. paštas*
žinutė