INREAL komanda – tai žmonės, kuriems darbas, pirmiausia, yra kūryba. Čia nebūna dviejų vienodų dienų, projektų ar sprendimų. Pasaulis keičiasi taip greitai, kad judėjimas tampa naujuoju stabilumu. Jei pritari tam, Tu gali tapti INREAL dalimi.

INREAL grupė turi didžiausią Lietuvoje NT padalinių tinklą. Mūsų klientų ratas toks pats įvairus, kaip ir teikiamų paslaugų spektras. Mūsų komandoje – daug aukščiausio lygio savo sričių profesionalų, kurie kviečiami skaityti pranešimus konferencijose, dėsto aukštosiose mokyklose, yra verslo bei profesinių organizacijų valdybose. Patirtis, įgyjama dirbant drauge su jais, – neįkainojama.

INREAL nuosekliai laikosi darnios nekilnojamojo turto plėtros principų. Mūsų projektai yra apdovanoti ir Lietuvoje, ir tarptautiniuose konkursuose.

Esame projekto „Padovanok vaikui vasarą“ dalyviai.

INREAL ne tik dirba, bet ir švenčia! Naujuosius sutinkame minėdami INREAL gimtadienį, o ir per visus metus randame galimybių smagiai praleisti laiką drauge Lietuvoje ir ne Lietuvoje: pėsčiomis, automobiliais, dviračiais, jachtomis, baidarėmis... arba, tiesiog, jaukiai susibūrę virtuvėlėje.

Ar išvydai save tarp mūsų? Jei taip, siųsk CV – personalas@inreal.lt

Asta Armonavičienė
Personalo vadovė
Susisiekite su mumis
Vardas
Telefonas
El. paštas*
žinutė