Grįžti

INREAL grupė 2019 m. gavo 27,9 mln. pajamų ir uždirbo 2,4 mln. eurų grynojo pelno

2020-05-25

2020 m. gegužės 25 d., Vilnius. INREAL grupės konsoliduotos pajamos 2019 metais sudarė 27,9 mln. eurų – 14 proc. daugiau (24,4 mln. eurų) nei 2018 metais Uždirbtas grynasis pelnas siekė 2,4 mln. eurų – 20 proc. daugiau (2 mln. eurų) nei prieš metus.

2019 metai buvo išties geri – baigėme plėtoti gyvenamąjį projektą Vilniaus centre „Miesto ritmu“ bei pardavėme jame visus butus ir patalpas. Taip pat pardavėme HIGHWAY verslo centrą bei keletą kitų komercinių objektų. Šių pardavimų pajamos sudarė didžiąją INREAL grupės pajamų dalį“, – sakė INREAL grupės vadovas Gediminas Pruskus. Anot jo, 2019-ieji INREAL grupei tapo itin sėkmingais vertinant nekilnojamojo turto (NT) pardavimo pajamas – naujai išplėtotuose būsto projektuose įvykdyta sandorių už 12,3 mln. eurų. Dar apie 9,2 mln. eurų pajamų gauta pardavus išvystytą komercinį NT, bei NT kurį nebuvo planuojama plėtoti. Iš viso NT pardavimai sudarė apie 77 proc. INREAL grupės 2019-ųjų metų pajamų. 23 proc. pajamų gauti iš NT paslaugų – vertinimo, tarpininkavimo, kadastrinių matavimų – pardavimų, verslo centrų bei kitų valdomų komercinių patalpų nuomos ir kitų veiklų.

COVID-19 pandemija ir kovos su ja priemonės privertė iš naujo grįžti prie 2020-ųjų planų ir peržiūrėti juos iš naujos perspektyvos. Kai kuriuos projektus pristabdėme ilgesniam laikui, kitus laikome žemo starto pozicijoje. Akivaizdu, kad 2020-ieji nebus tokie geri, kokių galima buvo tikėtis metų pradžioje, tačiau įmonių gebėjimas kūrybiškai ir dinamiškai naviguoti taps esminiu šių metų rezultatus lemiančiu faktoriumi“, – teigia G. Pruskus.

Apie INREAL grupę

INREAL – tai ženklas idėjos, duodančios pradžią unikaliems projektams, pagrindą – profesionalioms paslaugoms ir pridėtinę vertę verslams, klientams ir partneriams. INREAL pozicionuoja kūrybiškumą kaip esminę vertybę dinamiškame verslo pasaulyje. INREAL grupė, kurią sudaro: UAB „Inreal“, UAB „Inreal GEO“ bei UAB „Inreal valdymas“ su jos valdomomis įmonėmis plėtoja nekilnojamojo turto (NT) projektus bei teikia bene plačiausią Lietuvoje NT paslaugų spekt11-oje šalies miestų. Per 25 veiklos metus įgyvendinta virš 60 įvairios paskirties nekilnojamojo turto projektų, kurie pelnė pripažinimą ir apdovanojimus ne tik Lietuvos, bet ir tarptautiniuose konkursuose. 2018 ir 2019 metais konkurse „Už Darnią plėtrą“ INREAL išplėtoti projektai išrinkti geriausiais visuomeninių pastatų kategorijoje, 4-ius metus iš eilės grupei suteiktas Nacionalinio Nugalėtojo vardas prestižiniame Europos verslo apdovanojimų konkurse (European Business Awards). INREAL grupės įmonės priklauso UAB „Invalda privatus kapitalas“.

Daugiau informacijos

Rūta Merčaitienė | INREAL grupės marketingo ir komunikacijos vadovė | +370 611 29779 | ruta.mercaitiene@inreal.ltSusisiekite su mumis
Vardas
Telefonas
El. paštas*
žinutė