Grįžti
132 000 €
Vilniaus m. sav., Vilniaus m., Naujamiestis
Savanorių pr.
Objekto ID: 179532
Kaina m2 2 448 €/m2
Namo nr.
65
Plotas (m2)
53.91
Kambarių sk.
2
Aukštas
5
Metai
1959
Namo tipas
Mūrinis
Šildymas
Centrinis
Privalumai
Balkonas, Rūsys, Su baldais, Aukštos lubos, Kodinė laiptinės spyna, Buitinė technika, Sandėliukas, Langai su stiklo paketais, Skalbimo mašina
Arminas Karalius
Gyvenamojo NT brokeris
Objekto Vieta

Parduodamas butas Savanorių pr., Naujamiestyje, Vilniuje, 53.91 kv.m ploto, 2 kambariai

Parduodamas tvarkingas, labai šviesus 54 kv. m ploto, 2-ų kambarių butas netoli Vingio parko, Naujamiestyje, Savanorių pr. 65

Bute suplanuoti du kambariai, atskirai virtuvė, tualetas ir vonia kartu, balkonas. Sandėliukas rūsyje. Patalpose atnaujinta elektros instaliacija, vamzdynai, radiatoriai, sutvarkytas namo stogas. Langai plastikiniai su stiklo paketais, nukreipti į tris skirtingas puses. Aukštos lubos (~3 m). Name įkurta bendrija. Butas parduodamas su visais jame matomais baldais ir buitine technika. Automobilio parkavimas vidiniame kieme, retais atvejais šalia gatvės esančioje rinkliavos zonoje.

Gerą aurą šiame bute kuria aukštos lubos, langų kiekis ir daug natūralios šviesos, o čia gyvenę žmonės akcentuoja gerą garso izoliaciją - filmai per namų garso sistemą vakare kaimynų nepasieks, kaip ir kaimynų keliamas garsas nepasieks jūsų.

Strategiškai patogi vieta šalia Vingio parko, netoli Senamiesčio ir miesto centro. Geras susisiekimas šalia esančia Geležinio Vilko gatve ar Vilniaus vakariniu aplinkkeliu. Nevairuojantiems - viešojo transporto stotelė vos už 150 m.

KAINA: 132 000 EUR
Susisiekite su mumis
Vardas
Telefonas
El. paštas*
žinutė