Grįžti
890 €/mėn
Vilniaus m. sav., Vilniaus m., Naujamiestis
Vytenio g.
Objekto ID: 180180
Kaina m2 €/m2
Plotas (m2)
60.96
Kambarių sk.
2
Aukštas
3
Metai
1981
Namo tipas
Mūrinis
Šildymas
Centrinis-kolektorinis
Privalumai
Šarvuotos durys, Kondicionierius, Su baldais, Kodinė laiptinės spyna, Buitinė technika, Sandėliukas, Virtuvė sujungta su kamb., Langai su stiklo paketais, Parketas, Šaldytuvas, Televizorius, Skalbimo mašina
Arminas
Gyvenamojo NT brokeris
Objekto Vieta

Nuomojamas butas Vytenio g., Naujamiestyje, Vilniuje, 60.96 kv.m ploto, 2 kambariai

Erdvus ir stilingas loftas nuomai, Vilniaus loftų židinyje - Naujamiestyje, Vytenio gatvėje.

2017 metais atnaujintame name, mažai gyventas, todėl vis dar naujas, 61 kv. m ploto loftas įrengtas kaip dviejų kambarių. Pirmame aukšte ypač aukštomis lubomis pasitinkanti svetainė, kiek atokiau, nišoje, įrengta virtuvės zona. Antrame aukšte, vos užlipus, tuščia erdvė, kurioje puikiai įsikomponuotų darbui iš namų reikalinga technika, atskirai įrengta, uždara miegamojo erdvė. Virtuvėje visa reikalinga buitinė technika, nuo indaplovės iki kavos aparato. Didžiuliai langai nukreipti į vidinį kiemą namams užtikrina maksimalią dienos šviesą, saulę ir mažiau girdimus gatvės keliamus garsus. Tinkamu oru namuose pasirūpina rekuperacinė vėdinimo sistema, reguliuojamas šildymas bei kondicionierius.

Aukšte įrengtas rakinamas bendras sandėliukas, kuriame namo bendruomenė saugiai ir tvarkingai laiko dviračius, vaikų vėžimėlius ar kitus panašius daiktus. Vidiniame kieme bendras parkingas, kuriame vietą rasti pasiseka, o grįžus tik trumpam, prisiparkuoti galėsite žalioje zonoje, prie pagrindinės gatvės, kur parkavimas apmokestinamas 8-18 valandomis.

Naujamiestyje esanti lokacija visiems puikiai žinoma kaip pagrindinė loftų vieta, kurioje susibūrusi jauna, aktyvi ir kūrybiška, panašų gyvenimo būdą mėgstanti bendruomenė. Šalia rasite ne vieną vietą tiek skaniai pavalgyti, tiek stilingoje, industrinėje aplinkoje smagiai praleisti vakarą su draugais, pašokti ar sudalyvauti LOFTO organizuojamuose renginiuose.

Būstas nepritaikytas gyventi su mažais vaikais ar gyvūnais, bet puikiai tinkamas vienam asmeniui ar porai. Būtent tokio nuomininko ir ieškome. Nuomojame mažiausiai 1 metų laikotarpiui.
Susisiekite su mumis
Vardas
Telefonas
El. paštas*
žinutė