Grįžti

ŠILO NAMAI – naujai vystomas daugiabučių namų kvartalas Kaune

Biržiškų g.
Kvartalas išsiskiria patraukliais architektūros sprendimais, modernia stilistika, sutvarkyta aplinka ir išplėtota infrastruktūra. „Šilo namai" – tai jaukūs, patogūs būstai su erdviais balkonais, apatiniuose butuose įrengtomis terasomis, požeminėmis ir antžeminėmis automobilių stovėjimo vietomis. Įdomesnių gyvenamųjų erdvių ieškantiems pirkėjams siūlome itin patogius ir stilingus lofto tipo butus su antresolėmis ir privačiais kiemeliais pirmame aukšte. Šiame etape iš viso suprojektuota 70 įvairaus dydžio 2 ir 3 kambarių butų, kurių plotas – nuo 36 iki 78 kvadratinių metrų.

Privalumai

Ypatinga architektūra.

Projektuojant gyvenamąjį kvartalą, buvo siekiama išlaikyti namų ir kitų aplinkinių pastatų stiliaus vientisumą, naudojant tas pačias apdailos medžiagas, tačiau varijuojant jų spalvomis. Pastatų aukštingumą ir tūrius formuoja bendra kvartalo koncepcija – orientacija į pėsčiųjų alėją, vidinio kiemo sukūrimas, panoramos atvėrimo galimybės. Plastikos ieškoma per fasado langų, prancūziškų ir įprastų balkonų ritmiką. Balkono turėklų, laukujų durų ir namo numerio akcentinė spalva sukuria kiekvieno pastato išskirtinumą.

Jauki aplinka.

Teritorijoje šalia namo bus įrengtas erdvus ir tvarkingas kiemas su pėsčiųjų takais, poilsio zonomis, jaukiomis žaidimų aikštelėmis vaikams. Kuriant šiuos elementus, stengtasi išsaugoti kuo daugiau senųjų medžių, o kvartalo ašimi taps pėsčiųjų alėja, kurios viena dalis bus įrengta jau šio etapo metu. Nuosekliai plėtojamas gyvenamasis kvartalas atvers gyventojams galimybę įsilieti į vieningai kuriamą bendruomenę jaukioje aplinkoje.

Energiją taupančios sistemos.

Būsimi naujakuriai gyvens itin taupiuose butuose, kuriuos statant siekiama išvengti menkiausio šilumos praradimo. Dėl modernios kolektorinės šildymo sistemos bus lengva reguliuoti šilumą butuose. Dalyje jų planuojama įrengti energiją taupančias rekuperatorines vėdinimo sistemas. Šis sprendimas padės nuolat užtikrinti gaivaus oro cirkuliaciją, sveiką mikroklimatą, taip pat sumažins buto šildymo išlaidas. Numatyta daugiabučių energinio naudingumo klasė – ne žemesnė kaip B.

Didelis butų pasirinkimas.

Antrajame projekto etape buvo suprojektuota 70 įvairaus dydžio butų, kurių plotas – nuo 36 iki 78 kvadratinių metrų. Gyventojai galės pasirinkti kompaktišką 2 kambarių arba didesnį 3 kambarių butą.

Saugus būstas.

Kiekviename bute įrengtos telefonspynės, įstatytos šarvuotos durys, įdiegta priešgaisrinė signalizacija laiptinėse ir gaisro davikliai butuose. Kiemo erdvėje bus įrengti pėsčiųjų takai, o automobilių eismas kvartalo ribose numatomas tik iki požeminių ir antžeminių automobilių stovėjimo aikštelių. Visa teritorija yra aptverta. Įvažiavimas į kiemą uždaromas automatiniu užtvaru.

Vieta automobiliui.

Požeminėje automobilių aikštelėje suprojektuotos 59, o antžeminėje – 11 vietų, tad gyventojams neteks rūpintis, kur, grįžus namo, saugiai palikti savo transporto priemonę.
Projekto Objektai
Tikslas
Vardas, Pavardė
Turtas
Telefono nr.
Miestas
El. paštas
Susisiekite su mumis
Vardas
Telefonas
El. paštas*
žinutė