Grįžti

Pramonės 4E

Pramonės pr. 4E
Vieta - Pramonės pr. 4E
Statybos metai - 2016m.
Plotas - 2400 kv.m.
Nuomos plotai nuo 100 kv.m.
Kaina 8 -10 Eur/kv.m.
Aukštų sk. - 2

Ypatumai
Viena judriausių gatvių Kaune – Pramonės prospektas. Darbo metu tai jungtis tarp įvairių gamybos ir komercinių įmonių, poilsio metu – viena didžiausių gatvių judant iš darbo į namus arba prekybos ir paslaugų centrus.

Projektuojant statinį, buvo padaryta studija A klasės energinio naudingumo sertifikatui gauti, panaudojant kuro rūšį – dujas.
Energetiškai efektyvus pastatas buvo projektuojamas su geromis termoizoliacinėmis savybėmis, siekiant maksimaliai tausoti aplinką, pastato šildymui naudojant moderniausias technologijas tam, kad eksploatuojant pastatą, būtų sunaudojama itin mažai kuro, be aplinkos taršos. Esamame pastate yra individuali dujinė katilinė. Šalčiausiu metų laiku, pastato šildymui naudojant pažangias technologijas užtenka 65 kw apšildinti 1600 kv. m. pastatą, kas sudaro 0,041 kW/m2 .

Tai nevaržomas darbo laiko grafikas, klientų srautų planavimas, reklamos gamyba ir naudojimas, patalpų valymo ir priežiūros laisvė. Be abejo – individuali komunalinių paslaugų apskaita.

Rrezervuotos, prieš pastatą įrengtos, dviejų eilių parkavimo vietos – tai komfortas ir pagarba Jūsų klientams. Dėl papildomai įrengtų automobilių statymo vietų pastato šonuose, patogumu džiaugsis ir darbuotojai. O jeigu prisireiktų dar daugiau vietų – yra galimybė naudotis papildoma stovėjimo aikštele.

Nuo pagrindinės gatvės pastatą skiria tik parkavimo aikštelė ir greitėjimo, lėtėjimo juostos, skirtos eismo saugumui užtikrinti. Jeigu Jūs važiuojate kita kryptimi ir dviguba eismo juosta neleidžia įsukti į pastato teritoriją, ne bėda. Visai čia pat esančiame žiede apsisuksite ir lengvai pasieksite pastatą.
Kiekvieną dieną pro šalį automobiliais ir viešuoju transportu judantys keleiviai pastebi pastato vitrinas ir reklamines iškabas. Nuo Chemijos pr. pusės pastatas matomas itin atvirai.

Tam, kad išvengtumėte netikėtų nemalonumų, pastate įrengta moderni apsaugos sistema.
Projekto Objektai
Tikslas
Vardas, Pavardė
Turtas
Telefono nr.
Miestas
El. paštas
Susisiekite su mumis
Vardas
Telefonas
El. paštas*
žinutė