Grįžti

EIKA – verslo centras Vilniuje

A. Goštauto g. 40A
Daugiau nei 15.000 kv.m. bendro ploto turintis aukščiausio lygio verslo klasės biurų kompleksas Verslo trikampyje, kurį sudaro modernūs 12 aukštų „dvyniai“ su jungiamuoju 2 aukštų korpusu.

Verslo trikampyje įsikūrusios žinomos Lietuvos ir užsienio kompanijos, netoliese įsikūrusios valstybinės institucijos, prekybos centrai, viešbučiai, restoranai, kelionių agentūros ir kt., todėl bendradarbiavimo neribos dideli atstumai.
Kompleksas yra itin kompaktiškas ir racionalus. Verslo klientams jis patrauklus dėl savo padėties mieste ir galimybės lengvai susisiekti su miesto centre esančiomis įstaigomis, o verslo partnerių kaimynystė, komfortiškos darbo sąlygos ir architektūrinės aplinkos kokybė visam Verslo trikampiui suteikia prestižinio kvartalo statusą.

Bendras vieno pastato aukšto plotas apie 600 kv. m. Pastato komunikacinės bei aptarnavimo sistemos yra sutelktos į glaudžią vertikalią šerdį, o aplink ją suplanuota aiški, patogi ir universali nuomojamų patalpų erdvė, atsiverianti į žalią Neries vingio panoramą. Kiekvieno aukšto plano funkcinė sandara laisvai formuojama pagal kliento poreikius.

Komplekse įrengta erdvi ir patogi daugiaaukštė automobilių stovėjimo aikštelė, talpinanti per 600 automobilių. Klientų patogumui nuomojama 60 vietų konferencijų salė.
Rokas Rudys
Komercinio NT brokeris
Susisiekite su mumis
Vardas
Telefonas
El. paštas*
žinutė