Grįžti

Už 2,4 mln. eurų aukcione parduodamas „Hermio“ paslaugų centras Kaune

2022-11-09

2022 m. lapkričio 9 d. Kaunas. Investuotojams į nekilnojamąjį turtą pasiūlyta įsigyti paslaugų, sporto ir poilsio centrą „Hermis“ Kaune (Savanorių pr. 404). Pastatas, kurio plotas 2861,32 kv.m, bus parduodamas aukcione. Aukcioną organizuoja nekilnojamojo turto paslaugų bendrovė „Inreal“. Pradinė pardavimo kaina – 2,4 mln. eurų.

„Savanorių prospektas yra viena judriausių ir komercinei veiklai tinkamiausių gatvių Kauno mieste. Laisvų sklypų čia praktiškai nebelikę, tad „Hermio“ investuotojai turėtų ne vieną strateginį pasirinkimą tolesnei veiklai ar plėtrai – vieta tinkama daugeliui verslų“, – teigia „Inreal“ NT brokerė Edita Urbanavičiūtė. Anot jos, nemažai pokyčių vyksta ir aplinkui parduodamą pastatą. Šalia buvusiame apleistame sklype įsikurs „Antėja“ klinika, netoliese plėtojamas vienas didžiausių Kauno prekybinių miestelių „Urban hub“, o už kelių kilometrų – Kauno LEZ ir oro uostas.

Pastatas šiuo metu yra laisvas, be nuomininkų. Būklė gera, būsimas savininkas galėtų atlikti tik kosmetinį remontą pagal savo verslo poreikius.

„Nusprendėme parduoti šį pastatą, nes turime planų naujiems, gyvenamiesiems projektams vystyti Kaune ir Kauno rajone“, – sako UAB PN „Hermis“ direktorė Žaklina Aišparienė.

Paslaugų, sporto, pramogų ir poilsio centras „Hermis“ Kaune duris atvėrė 2001 metais. Čia veikė „Impuls“ sporto klubas, baseinas, pirčių kompleksas, aerobikos salės, restoranas „Portofino“. Trečiame ir antrame pastato aukštuose buvo įsikūręs keturių žvaigždučių viešbutis, konferencijų salė, administracinės patalpos.

Aukciono informacija

Apie INREAL grupę

INREAL – tai ženklas idėjos, duodančios pradžią unikaliems projektams, pagrindą – profesionalioms paslaugoms ir pridėtinę vertę verslams, klientams ir partneriams. INREAL pozicionuoja kūrybiškumą kaip esminę vertybę dinamiškame verslo pasaulyje. INREAL grupė, kurią sudaro: UAB „Inreal“, UAB „Inreal GEO“ bei UAB „Inreal valdymas“ su jos valdomomis įmonėmis plėtoja unikalius nekilnojamojo turto (NT) projektus bei teikia bene plačiausią Lietuvoje NT paslaugų spektrą 11-oje šalies miestų. Per daugiau nei 25 veiklos metus įgyvendinta virš 70 įvairios paskirties nekilnojamojo turto projektų, kurie pelnė pripažinimą ir apdovanojimus ne tik Lietuvos, bet ir tarptautiniuose konkursuose. INREAL grupės įmonės priklauso AB „Invalda privatus kapitalas“.

Daugiau informacijos:

Rūta Merčaitienė, INREAL grupės marketingo ir komunikacijos vadovė, +370 611 29 779 ruta.mercaitiene@inreal.lt

www.inreal.lt

Susisiekite su mumis
Vardas
Telefonas
El. paštas*
žinutė