Grįžti

Smiltynės Jachtklube vyko regata vaikų globos namams paremti

2017-08-27

2017 m. rugpjūčio 26 d. Smiltynės Jachtklube (Smiltynės g. 25, Klaipėda) vyko Vasaros uždarymo šventė. Šia proga Smiltynės Jachtklubas organizavo regatą, kuri skyrėsi nuo kitų Lietuvoje vykstančių tokio pobūdžio renginių, nes buvo skirta vaikų globos namų paramai.

„Prie įprastinės regatos sportinės dalies nutarėme prijungti ir socialinę akciją, nes dažnas Klaipėdos regiono vaikas ne tik nežino, kas yra „regata“, tačiau nėra ir iš arti matęs burinių laivų“, – teigia Smiltynės Jachtklubo direktorius Karolis Dobrovolskas.

Regatoje dalyvavo beveik 50 buriuotojų bei virš 200 vaikų iš Klaipėdos rajono bei Neringos miesto vaikų globos namų, dienos centrų, socialiai remtinų šeimų. Vaikai susipažino su buriuotojų tradicijomis, mokėsi rišti mazgus bei drauge su įgulomis plaukė į Kuršių marias.

Renginio organizatorės INREAL atstovė Miglė Savickaitė teigė, kad tokio tipo šventės tikrai taps tradicija Smiltynės Jachtklube ir džiaugėsi, kad atsirado gausus ratas bendraminčių bei rėmėjų, kurie sutiko padėti surengti šią nepamirštamą šventę.

Smiltynės lankytojų centre vaikams buvo surengti edukaciniai užsiėmimai, Jūrų muziejuje jie stebėjo Kalifornijos jūrų liūtų bei delfinų pasirodymus. Po to, Smiltynės Jachtklube jų laukė piešinių konkursas, batutai ir kitos pramogos.

Renginio rėmėjai: INREAL, Klaipėdos savivaldybė, Kuršių nerijos nacionalinis parkas, Jūsų uosto direkcija, Smiltynės perkėla, Jūrų muziejus, „Makita“, „Gitana“, „Švyturys“, „Tele 2“, Northway, „Zeelandia“, „Eugesta“, „BidFood“, „Klaipedos pienas“, „Pamario takas“, Gintaras Vaičekauskas, katerių „Karolin“, „Baracuda“ ir „Sagapo“ įgulos. Renginio informaciniai rėmėjai – Delfi ir „Vakarų ekspresas“

Susisiekite su mumis
Vardas
Telefonas
El. paštas*
žinutė