Grįžti

"Miško vėtrungėse" - Atviros Durys liepos 30 d.

2022-07-25

Kviečiame į Atvirų Durų renginį „Miško vėtrungių" projekte (Purvynės g. 81, Nida) liepos 30 d. nuo 10 iki 14 val. Atvykstančius ir pageidaujančius individualaus susitikimo su pardavimų atstovais, prašome susisiekti iš anksto telefonu +370 661 10105.

Kojos nyra į smėlį – jis teka po padais taip pat, kaip tekėjo prieš šimtmečius po valčių dugnais, velkant jas iš kopų į jūrą ir atgal. Kuršių nerija sruvena plona saulės juosta tarp dviejų vandenų iš vargingo žvejų krašto virsdama poilsio ir kūrybos buveine. Ji kvepia balta bangų puta ir saulės nurausvinta oda, džiūstančiais paplūdimio rankšluosčiais, vėjo iškedentais plaukais, gubojomis ir pušų ūgliais, pakrantės švendrais, plūdės niurktelėjimu ir lengvu žuvies dūmu, knygos lapais, akvarele ir viskuo, apie ką yra gera svajoti sekant Vėtrungių kryptį.

„Miško vėtrungės“ – naujas INREAL projektas Nidoje (Purvynės g. 81), tęsiantis „Kopų vėtrungių“ (2014) ir „Marių vėtrungių“ (2021) tradicijas bei kviečiantis įkvėpti pušų, bangų ir kopų vėjo gražiausiame Lietuvos pajūryje. Buvę sandėliai rekonstruojami į du poilsio paskirties pastatus – „Pušį“ ir „Šermukšnį“ – 18,81 arų sklype. Bendras abiejų pastatų plotas – 970 kv. m. Tai – jau vienuoliktas projektas, kurį INREAL grupė plėtoja Kuršių nerijoje.

Apie projektą:

  • 18 poilsio ir gyvenamosios paskirties apartamentų, 1 administracinės paskirties patalpos
  • 2 kambarių apartamentai 34 – 51 kv. m.; 3 kambarių apartamentai 45 – 88 kv. m.; 4 kambarių apartamentai 78 – 95 kv. m.
  • Visi būstai su erdviais balkonais, terasomis ir kiemeliais
  • Būstai parduodami su pilna apdaila (dėl apdailos medžiagų teirautis nurodytais kontaktais)
  • Yra galimybė įsigyti automobilių stovėjimo vietas bei sandėliukus
  • Statybų pradžia: prasidėjo
  • Statybų pabaiga: 2023 I ketv.
  • Dėl detalesnės informacijos apie projektą bei būstų pardavimo, susisiekite.

„Miško vėtrungių“ projektą sukūrė „G.A.L. Architektai“, su kuriais INREAL grupę sieja ilgametis bendradarbiavimas. Pastatų architektūra artima ligšiolinei „vėtrungių serijos“ stilistikai, derančiai tiek su nerijos gamta, istorine tradicija, architektūriniu etnografiniu savitumu, tiek su inovatyviais ir moderniais sprendimais, reikalingais šiuolaikiniam žmogui. Projektas ribojasi su mišku, pro vitrininius langus atsiveria Kuršių nerijos vaizdai. Kiekvienas poilsio būstas turi individualų erdvų balkoną arba terasą su kiemeliu. Statybai ir vidaus pilnai apdailai naudojamos natūralios medžiagos: medis, tinkas, čerpės ir ilgaamžiai sprendiniai. Pastatų viršūnės puošiamos tradiciniais kuršių lėkiais. Projekto teritorijoje numatytos vietos dviračiams ir automobiliams, pagalbinės patalpos.

www.miskovetrunges.lt

Susisiekite su mumis
Vardas
Telefonas
El. paštas*
žinutė