Grįžti

„Marių vėtrungės“ pripažintos geriausiu nekilnojamojo turto projektu „Ateities projektų“ kategorijoje konkurse „Už darnią plėtrą“

2021-12-02

Nekilnojamojo turto plėtros „Oskarais“ vadinamame konkurse „Už darnią plėtrą“ INREAL grupės plėtojamas poilsio būstų kvartalas Neringoje „Marių vėtrungės“ pripažintas geriausiu nekilnojamojo turto projektu „Ateities projektų“ kategorijoje.

„Marių vėtrungės“ yra unikalus projektas Kuršių nerijai savo mastu – darnios ir tvarios nekilnojamojo turto plėtros pavyzdys. Veikiame srityje, kurios produktus vertins ne viena karta, ir svarbiausia čia yra atrasti teisingus sprendimus žmogui, gamtai ir istorijai, nepažeidžiant nei vienos iš dedamųjų. Tikime, kad tai, ką sukūrėme ir tebekuriame Neringoje – mūsų Vėtrungių projektai – ilgus dešimtmečius puoš Kuršių neriją ir augins šios unikalios Lietuvos vietos vertę. O mums patiems galimybė plėtoti tokius projektus daro mūsų veiklą labai įdomia ir smagia“, – sakė INREAL grupės vadovas Gediminas Pruskus.

Konkursą jau 14 metus organizuoja Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros asociacija (LNTPA) ir Darnios plėtros akademija.

„Džiugina plėtotojų sau keliami kokybiniai iššūkiai ir sėkmingi jų įgyvendinimai. Belieka tikėti, kad šios tendencijos įgaus tik dar didesnį pagreitį tvarios NT plėtros kontekste. Daugelis dalyvių – labai rimti projektai, pademonstravę proveržį ir atsparumą verslo aplinkos iššūkiams 2020-2021 m.“, – kalbėjo LNTPA vadovas ir konkurso „Už darnią plėtrą“ komisijos pirmininkas Mindaugas Statulevičius.

Konkurso dalyvius vertino 9 narių komisiją, kurią sudarė atstovai iš Lietuvos architektų sąjungos, Lietuvos statybininkų asociacijos, bankų, Vilniaus Gedimino technikos universiteto, Aplinkos ministerijos, Vilniaus miesto savivaldybės, Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros asociacijos ir žiniasklaidos.

Konkurso laimėtojai:

Ateities projektas:

  • „MARIŲ VĖTRUNGĖS“, Neringa. Projekto vystytojas – INREAL grupė

Gyvenamųjų namų kvartalai:

  • Vilnelės slėnis, Vilnius. Projekto vystytojas – UAB “MERKO STATYBA”
  • Sierakausko 25, Vilnius. Projekto vystytojas – UAB “REALINIJA”

Komerciniai/paslaugų projektai:

  • Co-living projektas „Liv_in Vilnius“. Projekto vystytojas – UAB “ERIADAS”
  • „JUTA“ autocentras, Vilnius. Projekto vystytojas – UAB “YIT Lietuva“

Komercinis/ administracinis projektas:

  • „BLC verslo lyderių centras“, Kaunas. Projekto vystytojas – UAB „SBA Urban“

Industrinis projektas:

  • „SBA industrinių inovacijų slėnis“, Klaipėda. Projekto vystytojas – SBA grupės įmonė „Notus developers
Susisiekite su mumis
Vardas
Telefonas
El. paštas*
žinutė