Grįžti

INREAL vasaros stovykla vaikams – trijų dienų šventė Smiltynės Jachtklube

2018-07-29

2018 m. liepos 29 d., Klaipėda, Smiltynė. Baigėsi trijų dienų renginys „INREAL vasara vaikams Smiltynės Jachtklube“, surinkęs draugėn „Gero vėjo klubo“ buriuotojus, savanorius, kurie skyrė savo savaitgalį bendravimui su vaikais, bei apie 70 vaikų ir juos lydinčių asmenų iš globos įstaigų visoje Lietuvoje.

Esame laimingi galėdami dovanoti vaikams akimirkas, kurios džiugina ir lieka dar ilgai atminty. Vasaros stovyklas turbūt prisimename visi ir tyliai pagalvojame kaip smagu būtų vėl ten sugrįžti. Iš stovykloje dalyvaujančių vaikų galime pasimokyti drąsos ir nuoširdumo“, – sako INREAL grupės vadovas Gediminas Pruskus.

Renginys prasidėjo nuo pažinties su Lietuvos kariuomene. Krašto apsaugos kariai buvo tie, kurie ne tik pastatė vaikams palapines nakvynei, bet ir papasakojo apie savo veiklą. Po pamokėlių visų skruostai pasipuošė Lietuvos vėliavomis, kurių nenuplovė net jūros vanduo.

Tos pačios dienos pavakare įvyko pirmasis vaikų susitikimas su jūra. „Jūra yra šalta, graži, mėlyna ir be krašto“, – savo pirmus įspūdžius pasakojo seserys: Ugnė, Mija ir Kotryna, kurios jūrą matė pirmą kartą. Paplūdimyje vaikai krykštavo, taškėsi, spjaudė sūrų vandenį, sušalę kaleno dantim, lakstė pakrante paskui aitvarus, žaidė kamuoliu ir vėl lindo į bangas. Atrodė, kad jūros jiems tiesiog nebus gana. Pakrantėje išdygo ir smėlio pilis, kurią vaikai pavadino „Smėlio Jachtklubu“.

Šeštadienio rytas buvo skirtas Jūrų muziejui. O sugrįžus, po gardžių Smiltynės Jachtklubo šefo Gian Luca Demarco pagamintų pietų ir maudynių jūroje, visų laukė renginio „vinis“ – regata. „Gero vėjo klubo“ jachtos plukdė vaikus po Kuršių marias.

„INREAL vasara vaikams Smiltynės Jachtklube“ renginį sudarė jau antrus metus organizuojama „Smiltynės Jachtklubo regata. Lietuvos Platu 25 jachtų klasės čempionatas“ bei Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuotos kampanijos „Už saugią Lietuvą“ akcija „Padovanok vaikui vasarą“. Šių metų renginys truko tris dienas – liepos 27-29 d., Smiltynės Jachtklube (Smiltynės g. 25, Klaipėda).

Renginio organizatorius – INREAL grupė ir Smiltynės Jachtklubas. Paramą renginiui teikia: „Gero vėjo klubas“, NORTHWAY medicinos centras, Lietuvos kariuomenės savanorių pajėgos, Smiltynės perkėla, Jūrų muziejus, Smiltynės lankytojų centras, bendrovės „Makita“ ir „Gitana“ bei privatūs asmenys. Informaciniai rėmėjai – portalai 15min.lt ir klaipėda.diena.lt

APIE INREAL

INREAL – tai ženklas idėjos, duodančios pradžią unikaliems projektams, pagrindą – profesionalioms paslaugoms ir pridėtinę vertę verslams, klientams ir partneriams. INREAL pozicionuoja kūrybiškumą kaip esminę vertybę dinamiškame verslo pasaulyje. INREAL grupė, kurią sudaro: UAB „Inreal valdymas“, UAB „Inreal“ ir UAB „Inreal GEO“ teikia bene plačiausią Lietuvoje nekilnojamojo turto paslaugų spektrą. Jose šiuo metu dirba virš 90 darbuotojų 11-oje šalies miestų. Per daugiau nei 20 veiklos metų įgyvendinta virš 50 įvairios paskirties nekilnojamojo turto projektų, kurie pelnė pripažinimą ir apdovanojimus ne tik Lietuvos, bet ir tarptautiniuose konkursuose. 2015/16 ir 2016/17 metais Inreal grupei buvo suteiktas Nacionalinio Laimėtojo vardas prestižiniame Europos verslo apdovanojimų konkurse (European Business Awards) Verslo ir aplinkos darnos kategorijoje.

APIE SMILTYNĖS JACHTKLUBĄ

„Smiltynės Jachtklubas“ – tai išskirtinis laivybos, apgyvendinimo ir pramogų kompleksas Kuršių nerijoje. „Smiltynės jachtklubo“ viešbutis priklauso UAB „DOMMO Nerija“, o uosto krantinių savininką VšĮ „Klaipėdos jachtklubas“ per pusę valdo UAB „DOMMO Nerija“ ir Klaipėdos miesto savivaldybė.

Daugiau informacijos:

Rūta Merčaitienė

INREAL grupės marketingo ir komunikacijos vadovė

+370 611 29 779 ruta.mercaitiene@inreal.lt

Susisiekite su mumis
Vardas
Telefonas
El. paštas*
žinutė