Grįžti

INREAL grupės valdomuose pastatuose – saulės energija

2020-12-28

2020 gruodžio 28 d., Vilnius. Nekilnojamojo turto valdytojas ir plėtotojas „Inreal valdymas“ pasirašė sutartį su atsinaujinančios energetikos įmone „Green Genius“ dėl 1200 kW galios saulės elektrinės energijos pirkimo. Saulės elektra bus vartojama „Inreal“ grupės įmonių valdomuose objektuose: Smiltynės Jachtklube, „Diemedžio“ darželyje ir mokykloje, verslo centruose Žalgirio94 ir BH92 bei kituose. Elektra iš saulės jėgainių bus pradėta tiekti nuo 2021 m. balandžio.

Siekiame integruoti į savo veiklą kuo daugiau tvaraus verslo ir darnios plėtros idėjų. Tai įpareigoja daryti ne tik mūsų komandos vertybiniai principai, bet ir ypatingi nišiniai projektai, kuriuose juos įgyvendiname – darželis ir mokykla, Smiltynės Jachtklubo kompleksas, nekilnojamojo turto projektai Neringoje. Tikime, kad saulės energijos vartojimas yra vienas iš ilgalaikės vertės kūrimo įrankių“, − sako „Inreal“ grupės vadovas Gediminas Pruskus. Pasak jo, vartodama saulės parkuose pagamintą elektrą bendrovė ne tik prisidės prie klimato kaitos mažinimo, bet ir patirs mažiau eksploatacinių sąnaudų.

Naujasis saulės jėgainės projektas padės išvengti 715 tonų CO2 emisijos per metus – tiek anglies dvideginio išsiskirtų į aplinką, jeigu sutartinis kiekis elektros būtų pagamintas šiluminėje elektrinėje. Tiek kenksmingų dujų išskiria automobilis, nuvažiuodamas 4,2 mln. kilometrų.

Elektros tiekimo paslaugą iš saulės elektrinių pradėjome 2016 metais investuodami ir įrengdami elektrines klientams ant pastatų stogų. Šiuo metu statome nuotolines saulės elektrines visoje Lietuvoje suteikdami galimybę verslui vartoti tvaresnę ir pigesnę energiją jau nuo šio pavasario. Tokios įmonės kaip „Inreal valdymas“ supranta atsinaujinančios energijos svarbą ir prisideda prie šalies energetinės nepriklausomybės stiprinimo. Matome pozityvias tendencijas – visi pirmąją metų pusę statomi parkai jau rezervuoti, o vėlesni projektai leis elektrą vartoti jau nuo rudens “, − teigia „Green Genius“ vadovas Ruslanas Sklepovičius.


Apie INREAL grupę

INREAL – tai ženklas idėjos, duodančios pradžią unikaliems projektams, pagrindą – profesionalioms paslaugoms ir pridėtinę vertę verslams, klientams ir partneriams. INREAL pozicionuoja kūrybiškumą kaip esminę vertybę dinamiškame verslo pasaulyje. INREAL grupė, kurią sudaro: UAB „Inreal“, UAB „Inreal GEO“ ir UAB „Inreal valdymas“ su valdomomis įmonėmis plėtoja unikalius nekilnojamojo turto (NT) projektus bei teikia bene plačiausią Lietuvoje NT paslaugų spektrą 11-oje šalies miestų. Per 25 veiklos metus įgyvendinta virš 70 įvairios paskirties nekilnojamojo turto projektų, kurie pelnė pripažinimą ir apdovanojimus ne tik Lietuvos, bet ir tarptautiniuose konkursuose. 2018 ir 2019 metais konkurse „Už Darnią plėtrą“ INREAL išplėtoti projektai išrinkti geriausiais visuomeninių pastatų kategorijoje, 4-ius metus iš eilės grupei suteiktas Nacionalinio Nugalėtojo vardas prestižiniame Europos verslo apdovanojimų konkurse (European Business Awards). INREAL grupės įmonės priklauso AB „Invalda privatus kapitalas“.

Apie Green Genius

„Green Genius“ biodujų ir saulės energetikos projektus vysto jau daugiau kaip 10 metų ir šiuo metu veikia 8 Europos rinkose: Ispanijoje, Italijoje, Lenkijoje, Lietuvoje ir kt. Bendras vystomų saulės energetikos projektų portfelis yra didesnis nei 1GW. Šių projektų įgyvendinimas iš viso pareikalaus virš 600 mln. eurų investicijų. „Green Genius“ per artimiausius ketverius metus siekia būti tarp 25 pirmaujančių atsinaujinančių išteklių energetikos vystytojų Europoje. Bendrovė priklauso tarptautinei įmonių grupei „Modus Group“, daugiausia veikiančiai atsinaujinančios energetikos, mobilumo paslaugų ir automobilių prekybos srityse.

Daugiau informacijos:

Rūta Merčaitienė, INREAL grupės marketingo ir komunikacijos vadovė

+370 611 29 779 | ruta.mercaitiene@inreal.lt | www.inreal.lt

Susisiekite su mumis
Vardas
Telefonas
El. paštas*
žinutė