Grįžti

INREAL grupės vadovas: „Savanoriaudami gauname daugiau nei duodame“

2019-07-22

2019 m. liepos 22 d. Klaipėda, Smiltynė. Baigėsi tris dienas Smiltynės Jachtklube vykęs tradicinis renginys „INREAL vasara vaikams“. Šiemet stovyklavo beveik 40 vaikų nuo 5 iki 17 metų bei juos lydinčių asmenų iš globos įstaigų visoje Lietuvoje.

Kai klausiame vaikų, kas labiausiai patiko? Jie sako – viskas – kai įspūdžių tiek daug, sunku kažką išskirti,“ – sako INREAL grupės vadovas Gediminas Pruskus. Anot jo, tokių renginių negalima vertinti kaip vien tik „davimą“. „Savanoriaudami mes gauname galbūt net daugiau nei duodame, nes iš šių vaikų yra ko pasimokyti – susitelkimo, vienas kito palaikymo, globos mažiesiems. Mes matėme tiek tikros, nesumeluotos artimo užuojautos ir meilės, kurios darniose šeimose kartais trūksta, o šie „dygliuoti“ paaugliai jos turi neįtikėtinai daug,“ – pasakoja G. Pruskus.

Stovykla prasidėjo nuo piešimo ant marškinėlių. Kiekvienas vaikas gavo baltus marškinėlius, kuriuos galėjo individualiai dekoruoti. Daugeliui jie taip patiko, kad praleido taip apsirengę visą stovyklos laiką.

Kiekvieną popietę ilga vora išsirangydavo nuo Smiltynės Jachtklubo per mišką link kopų ir jūros, kurią pamatę vaikai bėgdavo ir šokdavo į bangas, kai kurie net nespėję nusimesti drabužių. Mažieji žaidė smėlyje, kurio tiek daug matė pirmą kartą gyvenime, leido aitvarus, o vyresnieji kopose rengė salto konkursus. Buvo vaikų, kurie iki šios stovyklos nebuvo matę saulėlydžio jūroje.

Nemažai daliai vaikų pirmas kartas buvo ir Jūrų muziejuje. Jie fotografavosi su ruoniais, jūrų liūtu, pingvinais, žuvimis, krabais ir net jūrų erkės maketu, o mažiausiasis penkiametis tiesiog „prilipo“ prie besisupančio bangose laivo simuliatoriaus.

Kaip ir kiekvienais metais, daug emocijų vaikams sukėlė plaukimas jachtomis. Šiemet stovyklautojus plukdė „Nida“, „Banga“, „Juodkrantė“ ir „Extreme“. Vyresnieji tapo jungomis, o mažieji gavo palaikyti vairą. Dauguma vaikų iki tol nebuvo plaukę laivu.

Vakarais visi drauge ruošdavo vakarienę grilyje, o po to salėje vykdavo kino seansai „su popkornais“, kaip tikrame kino teatre. Vakarop stovyklautojai susiburdavo mažesnėmis grupelėmis. Jiems buvo smagu, tiesiog, kartu pabūti, pasikalbėti „apie nieką“, pasimėgauti ramiu poilsiu.

Dar nenusprendėme, kokia bus ketvirtoji „INREAL vasara vaikams“, bet tikrai žinome, kad ji bus”, – sakė G. Pruskus.

Renginio organizatorius – INREAL grupė. Kasmetiniai renginio rėmėjai: NORTHWAY medicinos centras, Lietuvos kariuomenės savanorių pajėgos, Jūrų muziejus, Smiltynės lankytojų centras, buriuotojai ir privatūs asmenys. 2019-ųjų metų renginio informacinis rėmėjas – portalas LRT.lt

APIE INREAL

INREAL – tai ženklas idėjos, duodančios pradžią unikaliems projektams, pagrindą – profesionalioms paslaugoms ir pridėtinę vertę verslams, klientams ir partneriams. INREAL pozicionuoja kūrybiškumą kaip esminę vertybę dinamiškame verslo pasaulyje. INREAL grupė, kurią sudaro: UAB „Inreal“, UAB „Inreal GEO“ bei UAB „Inreal valdymas“ su jos valdomomis įmonėmis plėtoja unikalius nekilnojamojo turto (NT) projektus bei teikia bene plačiausią Lietuvoje NT paslaugų spektrą. Jose šiuo metu dirba virš 90 darbuotojų 11-oje šalies miestų. Per 25 veiklos metus įgyvendinta virš 60 įvairios paskirties nekilnojamojo turto projektų, kurie pelnė pripažinimą ir apdovanojimus ne tik Lietuvos, bet ir tarptautiniuose konkursuose. 2015/16, 2016/17 ir 2017/18 metais INREAL grupei buvo suteiktas Nacionalinio Nugalėtojo vardas prestižiniame Europos verslo apdovanojimų konkurse (European Business Awards). 2018 m. pelnytas pagrindinis prizas konkurse „Už darnią plėtrą".

Daugiau informacijos:

Rūta Merčaitienė

INREAL grupės marketingo ir komunikacijos vadovė

+370 611 29 779 ruta.mercaitiene@inreal.lt

Susisiekite su mumis
Vardas
Telefonas
El. paštas*
žinutė