Grįžti

INREAL grupės pajamos augo 14 proc.

2022-04-27

2022 m. balandžio 27 d., Vilnius. INREAL grupės konsoliduotos pajamos 2021 metais sudarė 17 mln. eurų – 14 proc. daugiau nei 2020 metais (14,9 mln. eurų). Uždirbtas grynasis pelnas siekė 4,4 mln. eurų – 3 proc. daugiau nei prieš metus (4,3 mln. eurų).

„2021-ieji metai nekilnojamojo turto rinkoje pasižymėjo ryškiais kontrastais. Karantininė žiema, pavasarį iššovusi spyruoklė ir pasiūlos sausra rudenį. Daugiausia veiklos tokioje perversmų serijoje turėjo turto vertintojai ir kitų NT paslaugų teikėjai, o sunkiausia buvo plėtotojams – dėl procesų inercijos ir ilgo projektinio ciklo. Kita vertus, „Inreal“ grupės privalumas – itin platus veiklų spektras, kuris leidžia lanksčiai reaguoti į greitą rinkos poreikių kaitą, todėl naudojomės šiuo privalumu ir metus užbaigėme su pliuso ženklu. Finansiškai pasiteisino ir jau kelerius metus diegiami tvarūs administravimo sprendimai, leidę padidinti efektyvumą – perėjimas prie elektroninės dokumentacijos, nuotolinio ir hibridinio darbo formų“, – sakė INREAL grupės vadovas Gediminas Pruskus.

17 proc. augo grupės nuomos pajamos. Didžiausią įtaką tam padarė pilnai išnuomotas „Žalgirio 94“ verslo centras bei 2021 metais baigtas plėtoti „Diemedžio“ mokyklos-darželio II etapas. Pajamos iš šio objekto nuomos augo dvigubai. Antrus metus iš eilės daugiau nei 10 proc. organiškai augo vertinimo ir kadastrinių matavimų veiklos pajamos.

2021 metais pradėtas „Miško vėtrungių“ projektas, baigiama „Marių vėtrungių“ projekto plėtra. Abu projektai tęsia šiaurinės Nidos teritorijos konversiją. Bendros investicijos į juos sieks 13,8 mln. eurų. „Marių vėtrunges“ planuojama užbaigti 2022 m. I pusmetį, „Miško vėtrunges“ – 2023 m. II pusmetį. „Marių vėtrungėse“ sudaryta preliminarių sutarčių už 13,5 mln. eurų, „Miško vėtrungėse“ – už 2,6 mln. eurų. Šios pajamos atsispindės 2022 ir 2023 metų rezultatuose.

Apie INREAL grupę

INREAL – tai ženklas idėjos, duodančios pradžią unikaliems projektams, pagrindą – profesionalioms paslaugoms ir pridėtinę vertę verslams, klientams ir partneriams. INREAL pozicionuoja kūrybiškumą kaip esminę vertybę dinamiškame verslo pasaulyje. INREAL grupė, kurią sudaro: UAB „Inreal“, UAB „Inreal GEO“ bei UAB „Inreal valdymas“ su jos valdomomis įmonėmis plėtoja unikalius nekilnojamojo turto (NT) projektus bei teikia bene plačiausią Lietuvoje NT paslaugų spektrą 11-oje šalies miestų. Per daugiau nei 25 veiklos metus įgyvendinta virš 70 įvairios paskirties nekilnojamojo turto projektų, kurie pelnė pripažinimą ir apdovanojimus ne tik Lietuvos, bet ir tarptautiniuose konkursuose. INREAL grupės įmonės priklauso AB „Invalda privatus kapitalas“.

Daugiau informacijos:

Rūta Merčaitienė, INREAL grupės marketingo ir komunikacijos vadovė, +370 611 29 779 ruta.mercaitiene@inreal.lt

www.inreal.lt

Susisiekite su mumis
Vardas
Telefonas
El. paštas*
žinutė