Grįžti

INREAL grupė pardavė 44 namų valdos sklypus 8,6 ha masyve prie Vilniaus

2020-11-18

INREAL grupė užbaigė „Gulbinų sklypų“ ir „Pelėdų sklypų“ projektus. Per trejus metus 8,6 ha teritorijoje apie puskilometris nuo Vilniaus miesto ribos (Pelėdų g., Didžioji Riešė) suformuoti ir parduoti 44 namų valdos sklypai. Projekto vertė – 996 000 eurų.

Sklypų masyvas buvo suformuotas nenaudojamų laukų vietoje, pakeičiant paskirtį iš žemės ūkio į gyvenamąją. Į teritoriją atvesta elektra.

Ši teritorija – visai šalia Vilniaus, besiribojanti su Verkių regioniniu parku, buvo itin tinkama individualių namų kvartalui. Įvertinę tai, jog šio segmento gyventojai dažniausiai nori kurti savo namus ir aplinką patys, nusprendėme, kad sklypų projektas rinkai bus priimtiniausias“, – teigia INREAL grupės vadovas Gediminas Pruskus.

Pirmieji naujakuriai „Gulbinių sklypuose“ pradėjo statybas dar 2018 metais. „Pelėdų sklypuose“ ir „Gulbinų sklypuose“ šiuo metu sparčiai kyla individualūs namai.


Apie INREAL grupę

INREAL – tai ženklas idėjos, duodančios pradžią unikaliems projektams, pagrindą – profesionalioms paslaugoms ir pridėtinę vertę verslams, klientams ir partneriams. INREAL pozicionuoja kūrybiškumą kaip esminę vertybę dinamiškame verslo pasaulyje. INREAL grupė, kurią sudaro: UAB „Inreal“, UAB „Inreal GEO“ bei UAB „Inreal valdymas“ su jos valdomomis įmonėmis plėtoja unikalius nekilnojamojo turto (NT) projektus bei teikia bene plačiausią Lietuvoje NT paslaugų spektrą 11-oje šalies miestų. Per 25 veiklos metus įgyvendinta virš 60 įvairios paskirties nekilnojamojo turto projektų, kurie pelnė pripažinimą ir apdovanojimus ne tik Lietuvos, bet ir tarptautiniuose konkursuose. 2018 ir 2019 metais konkurse „Už Darnią plėtrą“ INREAL išplėtoti projektai išrinkti geriausiais visuomeninių pastatų kategorijoje, 4-ius metus iš eilės grupei suteiktas Nacionalinio Nugalėtojo vardas prestižiniame Europos verslo apdovanojimų konkurse (European Business Awards). INREAL grupės įmonės priklauso UAB „Invalda privatus kapitalas“.

Daugiau informacijos apie INREAL grupę:

Rūta Merčaitienė | INREAL grupės marketingo ir komunikacijos vadovė | +370 611 29 779 | ruta.mercaitiene@inreal.lt

Susisiekite su mumis
Vardas
Telefonas
El. paštas*
žinutė