Grįžti

„Inreal“ grupė pardavė „Gintaro baldams“ pastatų kompleksą Paneriuose

2020-11-11

2020 m. lapkričio 11 d., Vilnius. „Inreal“ grupės įmonė „Krevina“ ir „Gintaro baldai“ susitarė dėl 8 pastatų komplekso 3 ha sklype Šaltupio g. (9A-101, 9B, 9D, 9C, 7B), Vilniuje, pirkimo-pardavimo. Bendras pastatų plotas – beveik 15 000 kv. m. Sandorio suma – konfidenciali.

„Nuolat ieškome naujų sprendimų, kurie suteikia mūsų valdomam nekilnojamojo turto portfeliui išskirtinio patrauklumo. Šios teritorijos infrastruktūra yra puikiai pritaikyta gamybai bei sandėliavimui, ir naujieji jos šeimininkai turi visas galimybes išnaudoti šį potencialą. O mes gautas lėšas investuosime į pradėtus „Marių vėtrungių“, „Diemedžio“ mokyklos“ ir kitus NT projektus“, – teigia „Inreal“ grupės vadovas Gediminas Pruskus.

Sandoriui tarpininkavo „Inreal“.

Apie INREAL grupę

INREAL – tai ženklas idėjos, duodančios pradžią unikaliems projektams, pagrindą – profesionalioms paslaugoms ir pridėtinę vertę verslams, klientams ir partneriams. INREAL pozicionuoja kūrybiškumą kaip esminę vertybę dinamiškame verslo pasaulyje. INREAL grupė, kurią sudaro: UAB „Inreal“, UAB „Inreal GEO“ bei UAB „Inreal valdymas“ su jos valdomomis įmonėmis plėtoja unikalius nekilnojamojo turto (NT) projektus bei teikia bene plačiausią Lietuvoje NT paslaugų spektrą 11-oje šalies miestų. Per 25 veiklos metus įgyvendinta virš 60 įvairios paskirties nekilnojamojo turto projektų, kurie pelnė pripažinimą ir apdovanojimus ne tik Lietuvos, bet ir tarptautiniuose konkursuose. 2018 ir 2019 metais konkurse „Už Darnią plėtrą“ INREAL išplėtoti projektai išrinkti geriausiais visuomeninių pastatų kategorijoje, 4-ius metus iš eilės grupei suteiktas Nacionalinio Nugalėtojo vardas prestižiniame Europos verslo apdovanojimų konkurse (European Business Awards). INREAL grupės įmonės priklauso UAB „Invalda privatus kapitalas“.

Daugiau informacijos apie INREAL grupę:

Rūta Merčaitienė | INREAL grupės marketingo ir komunikacijos vadovė | +370 611 29 779 | ruta.mercaitiene@inreal.lt

Susisiekite su mumis
Vardas
Telefonas
El. paštas*
žinutė