Grįžti

7-oji INREAL vasara vaikams

2023-08-14

7-oji #inrealvasaravaikams praskriejo linksmai ir greitai kaip banglentės, ant kurių vaikai lipo jau kur kas drąsiau nei pernai ar užpernai, kaip „Kvadrato“ kamuolys, paliekantis smėlio pėdsaką ant rankų ir krūtinės, kaip delfino šuolis, aptaškantis purslais ar Vinetu strėlė, pataikanti į tikslą. Kaip visada, su Paparčių šv. Juozapo šeimos namų vaikais išsiskyrėme su liūdesiu ir džiaugsmu, ir žinojimu, kad tikrai dar susitiksime.

Nuoširdžiai dėkojame visiems, kurie tiki, kokia svarbi ši tradicija. Ne tik vaikams, kurių gyvenimuose nedaug šventės, bet, gal net dar labiau, – mums patiems: Northway medicinos centrai , Smiltynės Jachtklubas , Adseo , CaCa, Inconitus , Madaris , Dzūkija , Keliauk , Lietuvos jūrų muziejus-delfinariumas ir visiems, skyrusiems paramą ir/ar savo laiką.

Apie INREAL grupę

INREAL – tai ženklas idėjos, duodančios pradžią unikaliems projektams, pagrindą – profesionalioms paslaugoms ir pridėtinę vertę verslams, klientams ir partneriams. INREAL pozicionuoja kūrybiškumą kaip esminę vertybę dinamiškame verslo pasaulyje. INREAL grupė, kurią sudaro: UAB „Inreal“, UAB „Inreal GEO“ bei UAB „Inreal valdymas“ su jos valdomomis įmonėmis plėtoja unikalius nekilnojamojo turto (NT) projektus bei teikia bene plačiausią Lietuvoje NT paslaugų spektrą 11-oje šalies miestų. Per daugiau nei 25 veiklos metus įgyvendinta virš 70 įvairios paskirties nekilnojamojo turto projektų, kurie pelnė pripažinimą ir apdovanojimus ne tik Lietuvos, bet ir tarptautiniuose konkursuose. INREAL grupės įmonės priklauso AB „Invalda privatus kapitalas“.

Daugiau informacijos:

Rūta Merčaitienė, INREAL grupės marketingo ir komunikacijos vadovė, +370 611 29 779 ruta.mercaitiene@inreal.lt

www.inreal.lt

Susisiekite su mumis
Vardas
Telefonas
El. paštas*
žinutė