Verslo vertinimas

Verslo vertinimas, akcijų vertės nustatymas - paslaugos, kurias teikia UAB „Inreal“. Taip pat mūsų verslo vertintojai konsultuoja verslo perleidimo sandorių sudarymo klausimais. Bendrovė turi teisę teikti šias paslaugas: turto vertinimas ir verslo vertinimas. Pažymėjimo Nr. 000049.

Verslas rinkoje suvokiamas kaip rinkos ir investicijų objektas susietas su lūkesčiais gauti pajamų ateityje. Todėl itin svarbu priimti savalaikius ir motyvuotus sprendimus. UAB „Inreal“ verslo vertinimo paslauga užtikrinamas profesionalus ir nepriklausomas nuomonės pateikimas apie verslo ar jo dalies vertę, kuris padės Jums planuoti įmonės veiklos ateitį, įžvelgti riziką siekiant gauti didesnę investicinę grąžą (pelną). UAB „Inreal“ teikia šias paslaugas:

  • Akcijų ar akcijų paketų dalių vertinimas
  • Vertybinių popierių vertinimas
  • Prekės ženklo vertinimas
  • Nepiniginio įnašo didinant akcinį kapitalą vertinimas
  • Atskirų verslo sudedamųjų dalių vertinimas

Verslas dažniausiu atveju vertinimas kai – keičiasi turto savininkas (t.y. turtas perduodamas, mainomas, dovanojamas, paveldimas), kai turtas apmokestinamas, deklaruojamas, kai turtas įkeičiamas, kai to pageidauja turto savininkas arba turto vertinimo užsakovas.

UAB „Inreal“ yra sertifikuota ISO 9001:2015/LST EN ISO 9001:2015, ISO 14001:2015/LST EN ISO 14001:2015 ir ISO 45001:2018/LST EN ISO 45001:2018.

Tomas Brazionis
Vilniaus biuro Turto vertinimo skyriaus vadovas
Susisiekite
Vardas*
Telefonas
El. paštas*
žinutė
Adresas
Susisiekite su mumis
Vardas
Telefonas
El. paštas*
žinutė