Grįžti

Marių vėtrungės

Poilsio būstai
Vėtrungių g. 7, Neringa

„Inreal“ grupė užbaigė „Marių vėtrungių“ rekonstrukcijos-konversijos projektą Nidoje (Vėtrungių g. 7, Neringa). 77 arų teritorijoje sukurtas 8 pastatų kompleksas, kuriame įrengti ir parduoti 78 butai ir poilsio apartamentai. Bendras projekto plotas 4346 kv. m. Investicijos į projektą siekė 9,8 mln. eurų. Tai – dešimtas „Inreal“ grupės išplėtotas projektas Kuršių nerijoje.

„Marių vėtrungės“ – pirmas toks konvertuotas poilsio kvartalas Nidoje. Ne vienas-du pastatai, kaip įprasta, bet – net aštuoni. Projekto plėtrą užbaigėme nelengvomis sąlygomis, todėl smagu, kad „Inreal“ komandai pavyko suvaldyti augančias sąnaudas ir terminus nekeičiant pasirašytų pardavimo sutarčių kainų ne tik šiame projekte, bet ir šalia plėtojamose „Miško vėtrungėse“, – sako „Inreal“ grupės vadovas Andrius Anusauskas. Anot jo, nepaisant išaugusių statybų kainų, investicija į nekilnojamąjį turtą tokiose išskirtinėse, augančios vertės vietose kaip Kuršių nerija, yra vienas patikimiausių būdų atsispirti infliacijai.

„Marių vėtrungių“ kvartale visi būstai parduoti su pilna apdaila. Jų plotai – nuo 24 iki 88 kv. m. Kvartalą puošia architekto Adomo Šablevičiaus ir skulptoriaus Vaidoto Bliūdžiaus sukurtos vėtrungės. Teritorijoje įrengtos poilsio zonos, vaikų žaidimo aikštelė, vietos dviračiams ir automobiliams, pagalbinės patalpos.

„Marių vėtrunges“ suprojektavo įmonė „GAL architektai“, kurių kūrybiniai sumanymai įgyvendinti ankstesniuose „Inreal“ grupės projektuose Neringoje: „Kopų vėtrungės“, „Nidos Rytys“ ir „Labas, Jūra!“.

Projekto statybų generaliniu rangovu buvo UAB „Binkauskas ir Stašinskas“.

Konkurse „Už darnią plėtrą 2021“ „Marių vėtrungės“ pripažintos geriausiu Ateities projektu.

Objekto Vieta
Susisiekite su mumis
Vardas
Telefonas
El. paštas*
žinutė