Grįžti

INREAL Pervalkoje užbaigė nekilnojamojo turto projektą „Marių verandos“

2018-04-04

2018 m. balandžio 4 d. INREAL Pervalkos centre, ant Kuršių marių kranto, užbaigė projektą „Marių verandos“ – tai keturių 1-2 aukštų namų kompleksas su mansardomis, juose įrengti 26 įvairaus dydžio būstai (gyvenamosios ir poilsio paskirties). „Marių verandos“ yra septintas užbaigtas INREAL grupės projektas Kuršių nerijoje. Investicijos į jį siekia 3,4 mln. eurų.

„Tai – prestižinio būsto objektas, atspindintis mūsų filosofiją – vystyti išskirtinius nekilnojamojo turto objektus išsaugant Lietuvos pajūrio architektūros savitumą ir unikalią gamtą. Džiaugiamės, kad „Marių verandos“ greitai pelnė klientų simpatijas – beveik visi būstai nupirkti dar jį statant, laisvų liko vos du“, – pasakoja „Inreal“ direktorius Gediminas Pruskus.

„Marių verandų“ pastatams suteikti senųjų Kuršių nerijos kaimų vardai – Nagliai, Smiltynė, Agila ir Pilkopė – šių kaimų gyventojai bėgdami nuo slenkančio smėlio rado savo namus Pervalkoje.

Projekto architektas Gintaras Prikockis pasakoja, kad „Marių verandų“ idėja yra susijusi su Neringos architektūros raidos istorija. XIX a. viduryje pusiasalio grožį atrado vokiečių dailininkai, per kuriuos susižavėjimu Kuršių nerijos gamta „užsikrėtė“ Rytprūsių ir Vokietijos gyventojai, įpratę čia leisti savo atostogas. Poilsiautojai įnešė kurortinės kultūros, romantizmo, estetikos, gausaus dekoro ir spalvingumo indėlį į Neringos architektūros raidą.

„Viliodami užsienio poilsiautojus neringiškiai prie kuklių savo namelių pristatydavo puošnias, gausiai dekoruotas verandas, kuriose apgyvendindavo svečius. Tokia buvo ir šio „Marių verandų“ projekto vizualinė idėja – paprastas, pilkšvas, neutralių atspalvių namas su dvišlaičiu stogu ir puošniomis, linksmomis, spalvingomis verandomis. Tik šiame projekte veranda įgavo modernesnę transformaciją“, – idėją aiškina architektas.

37 arų „Marių verandų“ teritorija yra uždara, aptverta Neringos mažajai architektūrai būdinga medine tvorele. Teritorijoje įrengta vaikų žaidimo aikštelė, iki marių vedantys takeliai iš trinkelių bei aikštelė automobiliams.

Apie INREAL

INREAL – tai ženklas idėjos, duodančios pradžią unikaliems projektams, pagrindą – profesionalioms paslaugoms ir pridėtinę vertę verslams, įmonėms, klientams ir partneriams. INREAL pozicionuoja kūrybiškumą kaip esminę vertybę dinamiškame verslo pasaulyje. INREAL grupė, kurią sudaro: UAB „Inreal valdymas“, UAB „Inreal“ ir UAB „Inreal GEO“ teikia bene plačiausią Lietuvoje nekilnojamojo turto paslaugų spektrą. Jose šiuo metu dirba virš 90 darbuotojų 11-oje šalies miestų. Per daugiau nei 20 veiklos metų įgyvendinta virš 50 įvairios paskirties nekilnojamojo turto projektų, kurie pelnė pripažinimą ir apdovanojimus ne tik Lietuvos, bet ir tarptautiniuose konkursuose. 2015/16, 2016/17 ir 2017/18 metais INREAL grupei buvo suteiktas Nacionalinio Nugalėtojo vardas prestižiniame Europos verslo apdovanojimų konkurse (European Business Awards).


Daugiau informacijos:

Rūta Merčaitienė, INREAL grupės marketingo ir komunikacijos vadovė,

+370 611 29 779 ruta.mercaitiene@inreal.lt

www.inreal.lt

Susisiekite su mumis
Vardas
Telefonas
El. paštas*
žinutė