Grįžti

INREAL grupės projekte Nidoje susitarta dėl 58 proc. būstų pardavimo dar iki statybų pradžios

2020-11-09

INREAL grupė pradėjo plėtoti „Marių vėtrungių“ projektą Nidoje (Purvynės g. 55, Neringa). Projektas startuoja jau pasirašius 58 proc. preliminarių pirkimo-pardavimo sutarčių. „Marių vėtrungių“ statybų rangovu pasirinkta UAB „Binkauskas ir Stašinskas“. Projektą planuojama užbaigti 2022 m. I pusmetį.

Marių vėtrungės“ nuosekliai tęsia šiaurinės Nidos teritorijos darnios plėtros konversiją. Pasirašome statybų rangos sutartį jau turėdami beveik 60 proc. preliminarių sutarčių – tikėjomės rinkos dėmesio šiam projektui, bet jis viršijo mūsų lūkesčius, todėl tikrai džiaugiamės pataikę laiku ir vietoje į „dešimtuką“, – teigia INREAL grupės vadovas Gediminas Pruskus. Pasak jo, antrąjį 2020-ųjų pusmetį antrųjų namų pajūryje rinka išgyvena vieną aktyviausių periodų per paskutinį dešimtmetį.

77 arus užimančiame projekto kvartale, kurį sudaro 8 nedideli pastatai, dominuoja 2–3 kambarių, 40–60 kv. m. poilsio būstai. Yra ir didesnių 4-5 kambarių apartamentų bei galimybė juos apjungti, suformuojant pageidaujamus plotus. Būstai parduodami su visa apdaila. Kiekvienas jų turi individualų balkoną arba terasą su kiemeliu. Kvartalo teritorijoje numatytos poilsio zonos, vaikų žaidimo aikštelė, vietos dviračiams ir automobiliams, elektromobilių pakrovimo stotelė, pagalbinės patalpos.

Renkantis statybų rangovą esminis dėmesys skirtas patikimumui: atliktų darbų kokybei, ilgametei patirčiai ir terminų laikymuisi. Statybų darbai patikėti 15 metų patirtį rinkoje turinčiai UAB „Binkauskas ir Stašinskas“. „Smagu, kad išplėsime savo statybų veiklos geografiją ir vienoje gražiausių šalies vietų įgyvendinsime reikšmingą projektą“, – sako Kęstutis Binkauskas, įmonės bendrasavininkas.

„Marių vėtrunges“ suprojektavo įmonė „GAL architektai“, kurių kūrybiniai sumanymai jau išpildyti ankstesniuose INREAL grupės pajūrio projektuose: „Kopų vėtrungės“, „Nidos Rytys“ ir „Labas, Jūra!“.

Sandėliai ir gamybiniai pastatai buvusioje žvejų ūkio teritorijoje Purvynės g. bus rekonstruojami į poilsio apartamentų kvartalą. Tokio dydžio kvartalo plėtra Neringoje – unikali. Bendras pastatų plotas – 3974 kv. m. Investicijos sieks 9,8 mln. eurų. Tai – jau dešimtas projektas, kurį INREAL grupė plėtoja Kuršių nerijoje. Projektą iš dalies finansuoja Šiaulių bankas.

Apie INREAL grupę

INREAL – tai ženklas idėjos, duodančios pradžią unikaliems projektams, pagrindą – profesionalioms paslaugoms ir pridėtinę vertę verslams, klientams ir partneriams. INREAL pozicionuoja kūrybiškumą kaip esminę vertybę dinamiškame verslo pasaulyje. INREAL grupė, kurią sudaro: UAB „Inreal“, UAB „Inreal GEO“ bei UAB „Inreal valdymas“ su jos valdomomis įmonėmis plėtoja unikalius nekilnojamojo turto (NT) projektus bei teikia bene plačiausią Lietuvoje NT paslaugų spektrą 11-oje šalies miestų. Per 25 veiklos metus įgyvendinta virš 60 įvairios paskirties nekilnojamojo turto projektų, kurie pelnė pripažinimą ir apdovanojimus ne tik Lietuvos, bet ir tarptautiniuose konkursuose. 2018 ir 2019 metais konkurse „Už Darnią plėtrą“ INREAL išplėtoti projektai išrinkti geriausiais visuomeninių pastatų kategorijoje, 4-ius metus iš eilės grupei suteiktas Nacionalinio Nugalėtojo vardas prestižiniame Europos verslo apdovanojimų konkurse (European Business Awards). INREAL grupės įmonės priklauso UAB „Invalda privatus kapitalas“.

Daugiau informacijos apie INREAL grupę:

Rūta Merčaitienė | INREAL grupės marketingo ir komunikacijos vadovė | +370 611 29 779 | ruta.mercaitiene@inreal.lt

Daugiau informacijos apie Marių vėtrungių projektą - www.mariuvertunges.lt

Susisiekite su mumis
Vardas
Telefonas
El. paštas*
žinutė