Grįžti

„Inreal“ grupės pajamos augo 54 proc., pelnas – 7 proc.

2023-04-27

2023 m. balandžio 27 d., Vilnius. „Inreal“ grupės konsoliduotos pajamos 2022 metais sudarė 26,1 mln. eurų – 54 proc. daugiau nei 2021 metais (17 mln. eurų). Uždirbtas grynasis pelnas siekė 4,7 mln. eurų – 7 proc. daugiau nei prieš metus (4,4 mln. eurų).

„2022-ieji metais nekilnojamojo turto rinkai, kaip ir visai ekonomikai, didžiausią poveikį turėjo karas Ukrainoje ir tiesioginės ir netiesioginės jo pasekmės: trūkinėjančios tiekimo grandinės, pasiūlos-paklausos disbalansas, infliacija. Praėję metai, kaip niekad anksčiau, įrodė patirties, pasitikėjimo ir reputacijos vertę. Didžiausią dalį pajamų – 10,3 mln. eurų „Inreal“ grupė gavo iš vystomo nekilnojamojo turto“, – sakė „Inreal“ grupės vadovas Andrius Anusauskas. Anot jo, pandemijos pamokos turėjo ir teigiamą poveikį – išlaikytas hibridinio darbo modelis. Perėjimas prie elektroninės dokumentacijos mažino biuro sąnaudas ir augino darbo efektyvumą.

Sėkminga verslo centrų, visuomeninių, gamybos ir logistikos objektų veikla 30 proc. augino nuomos pajamas. Didžiausią įtaką augimui turėjo valdomo turto portfelio padidėjimas – „Vilniaus baldų“ teritorijos (Savanorių pr. 178B Vilniuje) įsigijimas. Augo vertinimo, tarpininkavimo ir kadastrinių matavimų įmonių veiklos pajamos, nors ne taip ženkliai kaip 2021-aisiais.

2022 metais pradėtas plėtoti I gyvenamojo „Kerų kerai“ projekto etapas Vilniuje (Bartų g. 11). Jį ketinama užbaigti 2024 metų I pusmetį. Šiuo metu jau susitarta dėl 80 proc. I etapo butų pardavimo. 2023 metų vasarą planuojama pradėti „Kerų kerai“ projekto II etapo plėtrą. Bendros investicijos į visą projektą sieks 27 mln. eurų. 2023 metų rudenį numatyta užbaigti „Miško vėtrungių“ projekto, kuris tęsia šiaurinės Nidos teritorijos konversiją, plėtrą Neringoje (Vėtrungių g. 358). Investicijos į projektą sieks 4 mln. eurų. Šiuo metu „Miško vėtrungėse“ susitarta dėl 84 proc. būstų pardavimo.

Apie INREAL grupę

INREAL – tai ženklas idėjos, duodančios pradžią unikaliems projektams, pagrindą – profesionalioms paslaugoms ir pridėtinę vertę verslams, klientams ir partneriams. INREAL pozicionuoja kūrybiškumą kaip esminę vertybę dinamiškame verslo pasaulyje. INREAL grupė, kurią sudaro: UAB „Inreal“, UAB „Inreal GEO“ bei UAB „Inreal valdymas“ su jos valdomomis įmonėmis plėtoja unikalius nekilnojamojo turto (NT) projektus bei teikia bene plačiausią Lietuvoje NT paslaugų spektrą 11-oje šalies miestų. Per daugiau nei 25 veiklos metus įgyvendinta virš 70 įvairios paskirties nekilnojamojo turto projektų, kurie pelnė pripažinimą ir apdovanojimus ne tik Lietuvos, bet ir tarptautiniuose konkursuose. INREAL grupės įmonės priklauso AB „Invalda privatus kapitalas“.

Daugiau informacijos:

Rūta Merčaitienė, INREAL grupės marketingo ir komunikacijos vadovė, +370 611 29 779 ruta.mercaitiene@inreal.lt

www.inreal.lt

Susisiekite su mumis
Vardas
Telefonas
El. paštas*
žinutė