Grįžti

INREAL grupė užbaigė „Marių vėtrungių“ projektą Nidoje

2023-04-25

2023 m. balandžio 25 d., Vilnius. „Inreal“ grupė užbaigė „Marių vėtrungių“ rekonstrukcijos-konversijos projektą Nidoje (Vėtrungių g. 7, Neringa[1]). 77 arų teritorijoje sukurtas 8 pastatų kompleksas, kuriame įrengti ir parduoti 78 butai ir poilsio apartamentai. Bendras projekto plotas 4346 kv. m. Investicijos į projektą siekė 9,8 mln. eurų. Tai – dešimtas „Inreal“ grupės išplėtotas projektas Kuršių nerijoje.

„Marių vėtrungės“ – pirmas toks konvertuotas poilsio kvartalas Nidoje. Ne vienas-du pastatai, kaip įprasta, bet – net aštuoni. Projekto plėtrą užbaigėme nelengvomis sąlygomis, todėl smagu, kad „Inreal“ komandai pavyko suvaldyti augančias sąnaudas ir terminus nekeičiant pasirašytų pardavimo sutarčių kainų ne tik šiame projekte, bet ir šalia plėtojamose „Miško vėtrungėse“, – sako „Inreal“ grupės vadovas Andrius Anusauskas. Anot jo, nepaisant išaugusių statybų kainų, investicija į nekilnojamąjį turtą tokiose išskirtinėse, augančios vertės vietose kaip Kuršių nerija, yra vienas patikimiausių būdų atsispirti infliacijai.

„Marių vėtrungių“ kvartale visi būstai parduoti su pilna apdaila. Jų plotai – nuo 24 iki 88 kv. m. Kvartalą puošia architekto Adomo Šablevičiaus ir skulptoriaus Vaidoto Bliūdžiaus sukurtos vėtrungės. Teritorijoje įrengtos poilsio zonos, vaikų žaidimo aikštelė, vietos dviračiams ir automobiliams, pagalbinės patalpos.

„Marių vėtrunges“ suprojektavo įmonė „GAL architektai“, kurių kūrybiniai sumanymai įgyvendinti ankstesniuose „Inreal“ grupės projektuose Neringoje: „Kopų vėtrungės“, „Nidos Rytys“ ir „Labas, Jūra!“.

Projekto statybų generaliniu rangovu buvo UAB „Binkauskas ir Stašinskas“.

Konkurse „Už darnią plėtrą 2021“ „Marių vėtrungės“ pripažintos geriausiu Ateities projektu.

Šalia plėtojamą „Miško vėtrungių“ projektą planuojama užbaigti iki 2023 metų rudens. Projekte jau susitarta dėl 84 proc. būstų pardavimo.

Apie INREAL grupę

INREAL – tai ženklas idėjos, duodančios pradžią unikaliems projektams, pagrindą – profesionalioms paslaugoms ir pridėtinę vertę verslams, klientams ir partneriams. INREAL pozicionuoja kūrybiškumą kaip esminę vertybę dinamiškame verslo pasaulyje. INREAL grupė, kurią sudaro: UAB „Inreal“, UAB „Inreal GEO“ bei UAB „Inreal valdymas“ su jos valdomomis įmonėmis plėtoja unikalius nekilnojamojo turto (NT) projektus bei teikia bene plačiausią Lietuvoje NT paslaugų spektrą 11-oje šalies miestų. Per daugiau nei 25 veiklos metus įgyvendinta virš 70 įvairios paskirties nekilnojamojo turto projektų, kurie pelnė pripažinimą ir apdovanojimus ne tik Lietuvos, bet ir tarptautiniuose konkursuose. INREAL grupės įmonės priklauso AB „Invalda privatus kapitalas“.

Daugiau informacijos:

Rūta Merčaitienė, INREAL grupės marketingo ir komunikacijos vadovė, +370 611 29 779 ruta.mercaitiene@inreal.lt

www.inreal.lt

[1] Iki 2022 m. gruodžio 22 d. adresas buvo Purvynės g. 55, Neringa

Susisiekite su mumis
Vardas
Telefonas
El. paštas*
žinutė