Grįžti

INREAL grupė tapo Nacionaline Nugalėtoja Europos verslo apdovanojimuose

2019-09-12

2019 m. rugsėjo 12 d. INREAL grupė ketvirtą kartą tapo Nacionaline Nugalėtoja 2019 metų prestižiniame Europos verslo apdovanojimų (European Business Awards) konkurse. Šįkart – Inovacijų kategorijoje, kurioje dalyvavo pristatydama „Labas, Jūra!“ projektą Kuršių nerijoje. Konkurso teisėjai, tarp kurių yra verslo lyderiai, politikai ir mokslininkai, išrinko INREAL grupę ir kitas 363 Europos įmones iš 2753, praėjusių antrąjį konkurso etapą – „Ones to Watch“. Iš viso konkurse dalyvauja virš 120 000 įmonių iš 33 Europos šalių.

Smagu, kad mūsų veikla ir sukurti darnūs ir inovatyvūs projektai matomi ne tik Lietuvoje, bet ir Europos kontekste. Šiuo atveju, tokios jautrios nekilnojamojo turto plėtros požiūriu teritorijos Kuršių nerijoje rekonstrukcija-konversija buvo įvertinta aukščiausiu lygiu viename didžiausių Europos verslo konkursų“, – sakė INREAL direktorius Gediminas Pruskus.

Adrian Tripp, Europos verslo apdovanojimų, generalinis direktorius, teigė: „Tai – ženklus INREAL grupės, savo srities lyderio, pasiekimas. Būti išrinktu Nacionaliniu Nugalėtoju reiškia būti inovatyviu, etišku, sėkmingu ir vienu geriausių verslų Europoje. Linkiu INREAL grupei kuo geriausios kloties paskutiniame ture“.

Finalinis Europos verslo apdovanojimų konkurso etapas ir GALA ceremonija įvyks š.m. gruodžio 3-4 d. Varšuvoje.

Į antrąjį Europos verslo apdovanojimų konkurso – „Once to Watch“ – etapą buvo išrinktos 46 Lietuvos įmonės. Iš jų 12 suteiktas Nacionalinio Nugalėtojo vardas.

APIE INREAL GRUPĘ

INREAL – tai ženklas idėjos, duodančios pradžią unikaliems projektams, pagrindą – profesionalioms paslaugoms ir pridėtinę vertę verslams, klientams ir partneriams. INREAL pozicionuoja kūrybiškumą kaip esminę vertybę dinamiškame verslo pasaulyje. INREAL grupė, kurią sudaro: UAB „Inreal“, UAB „Inreal GEO“ bei UAB „Inreal valdymas“ su jos valdomomis įmonėmis plėtoja unikalius nekilnojamojo turto (NT) projektus bei teikia bene plačiausią Lietuvoje NT paslaugų spektrą. Jose šiuo metu dirba virš 90 darbuotojų 11-oje šalies miestų. Per 25 veiklos metus įgyvendinta virš 60 įvairios paskirties nekilnojamojo turto projektų, kurie pelnė pripažinimą ir apdovanojimus ne tik Lietuvos, bet ir tarptautiniuose konkursuose. 2015/16, 2016/17, 2017/18 ir 2018/19 metais INREAL grupei suteiktas Nacionalinio Nugalėtojo vardas prestižiniame Europos verslo apdovanojimų konkurse (European Business Awards).

Daugiau informacijos:

Rūta Merčaitienė | INREAL GRUPĖS marketingo ir komunikacijos vadovė | +370 611 29 779 | ruta.mercaitiene@inreal.lt

Susisiekite su mumis
Vardas
Telefonas
El. paštas*
žinutė