Grįžti

„Inreal“ grupė pradeda gyvenamojo kvartalo Vilniuje – „Kerų kerai“ III etapą

2024-05-14

2024 m. gegužės 14 d., Vilnius. „Inreal“ grupė pradeda naujo būsto projekto „Kerų kerai“ III etapo plėtrą Vilniuje (Bartų g. 11). Pirminei būsto rinkai siūlomas 71 dviejų–penkių kambarių butas keturiuose mažaaukščiuose namuose. Butų kaina – nuo 2750 Eur/kv.m. III etapo statybas planuojama užbaigti 2025 metų III ketvirtį.

www.kerukerai.lt

„Kerų kerai“ pirmo ir antro etapų geri rezultatai paskatino mus pradėti trečiojo etapo statybas ir pardavimus anksčiau nei planavome. Šiuo metu pirmame projekto etape esame pardavę visus butus, o antrame – 79 proc. Smagu, kad ši konversija sėkmingai tęsiasi ir apleista teritorija virsta jaukiu gyvenamuoju kvartalu miško apsupty, netoli miesto centro“, – teigia „Inreal“ grupės vadovas Andrius Anusauskas. Anot jo, projekto sėkmę lemia ne tik privalumai: vieta, mažaaukštė architektūra, naujai tiesiama gatvė, kuri sujungs naują kvartalą su Eišiškių plentu, bet ir tinkama kainodara.

„Kerų kerai“ kvartalas plėtojamas Burbiškių miško slėnyje, suformuotame paskutinio ledynmečio. Projekto mažaaukščiai pastatai išsidėsto tarp dviejų brandžiais medžiais apaugusių šlaitų, todėl miškas – labai arti ir yra ne tik matomas, bet juntamas ir girdimas. Pastatų tūriai išskaidyti, suprojektuoti platūs, aukšti langai, dideli balkonai, erdvios stogo terasos. Pastatų apdailai naudojamos natūralios ilgaamžės apdailos medžiagos. Projekto architektai – UAB „FlexiForma“.

Projekto energinė klasė A+. Numatytas grindinis šildymas, fasadas dengiamas klinkeriu. Didelis dėmesys skirtas saugumui, aptveriant kvartalo kompleksus, bendrų erdvių interjerui ir patogiems bei racionaliems butų suplanavimams. Teritorijoje bus įrengtos automobilių aikštelės, vietos dviračiams, elektromobiliams, vaikų žaidimo aikštelės ir bendruomenės erdvės.

I projekto etapo statybos baigtos 2023 m. pabaigoje, visi butai parduoti. Antrąjį etapą ketinama baigti 2024 metų III ketvirtį. Jame jau susitarta dėl 49 iš 62 būstų pardavimo.

Iš viso „Kerų kerai“ kvartale suprojektuota 16 mažaaukščių gyvenamųjų namų, 230 butų. Butų plotai – 35–95 kv. m. Bendras projekto plotas – virš 16 600 kv. m. Komplekso teritorijos plotas – 3,1 ha. Bendra viso projekto investicija sieks 27 mln. eurų. Lygiagrečiai yra plėtojamas kvartalo infrastruktūros projektas – tiesiama gatvė, atvedamas vanduo, kanalizacija ir visos komunikacijos.


Apie INREAL grupę

INREAL – tai ženklas idėjos, duodančios pradžią unikaliems projektams, pagrindą – profesionalioms paslaugoms ir pridėtinę vertę verslams, klientams ir partneriams. INREAL pozicionuoja kūrybiškumą kaip esminę vertybę dinamiškame verslo pasaulyje. INREAL grupė, kurią sudaro: UAB „Inreal“, UAB „Inreal GEO“ bei UAB „Inreal valdymas“ su jos valdomomis įmonėmis plėtoja unikalius nekilnojamojo turto (NT) projektus bei teikia bene plačiausią Lietuvoje NT paslaugų spektrą 12-oje šalies miestų. Per 30 veiklos metus įgyvendinta virš 70 įvairios paskirties nekilnojamojo turto projektų, kurie pelnė pripažinimą ir apdovanojimus ne tik Lietuvos, bet ir tarptautiniuose konkursuose. INREAL grupės įmonės priklauso AB „Invalda privatus kapitalas“.

Daugiau informacijos: Rūta Merčaitienė, INREAL grupės marketingo ir komunikacijos vadovė,

+370 611 29 779 ruta.mercaitiene@inreal.lt www.inreal.lt

Susisiekite su mumis
Vardas
Telefonas
El. paštas*
žinutė