Vertinimas

Vertinimas

Inreal vertintojų komanda siūlo profesionalią, tikslią, konfidencialią ir greitą turto ar verslo vertinimo paslaugą. Mūsų vertinimo ataskaitas pripažįsta Lietuvos bankai ir finansinės institucijos.


Tiksliam turto vertės nustatymui reikia gilaus esamos rinkos pažinimo, pagrįsto patirtimi, naujausiais tyrimais ir analitiniais gebėjimais.

Profesionalūs mūsų įmonės vertintojai visa tai pasiūlys Jums pateikdami aiškią, nešališką, objektyvią turto vertinimo ataskaitą.

Galime pateikti įvairios apimties ir sudėtingumo ataskaitas, atsižvelgdami į klientų individualius poreikius. Turto vertinimo ataskaita – oficialus dokumentas, būtinas paskolas suteikiantiems bankams, notarams, teismams, mokesčių inspekcijai turto apmokestinimo atvejais ir t.t.

Žinios apie disponuojamo turto vertę leidžia įvertinti galimybes, priimti optimalius asmeninius ar verslo sprendimus – įsigyti ar parduoti turtą arba verslą, kaip efektyviai jį panaudoti, ar į jį investuoti.

 

„Inreal“ siūlo profesionalias turto ir verslo vertinimo paslaugas (Įrašymo į išorės turto arba verslo vertinimo veikla turinčių teisę verstis asmenų sąrašą PAŽYMĖJIMO Numeris 000049)

Užklausa dėl vertinimo paslaugos
Vardas
Vertinimo objektas *
 
 
 
 
Adresas *
Telefonas
El. paštas *
Jūsų žinutė
2 + 6 =
URL
* Šiuos laukelius užpildyti būtina