Grįžti

Miško vėtrungės

Poilsio būstai
Vėtrungių g. 358, Neringa

Kojos nyra į smėlį – jis teka po padais taip pat, kaip tekėjo prieš šimtmečius po valčių dugnais, velkant jas iš kopų į jūrą ir atgal. Kuršių nerija sruvena plona saulės juosta tarp dviejų vandenų iš vargingo žvejų krašto virsdama poilsio ir kūrybos buveine. Ji kvepia balta bangų puta ir saulės nurausvinta oda, džiūstančiais paplūdimio rankšluosčiais, vėjo iškedentais plaukais, gubojomis ir pušų ūgliais, pakrantės švendrais, plūdės niurktelėjimu ir lengvu žuvies dūmu, knygos lapais, akvarele ir viskuo, apie ką yra gera svajoti sekant Vėtrungių kryptį.

„Miško vėtrungės“ – INREAL grupės išplėtotas projektas Nidoje, Vėtrungių g. 358 (iki 2022 m. gruodžio 22 d. adresas buvo Purvynės g. 81), tęsiantis „Kopų vėtrungių“ (2014) ir „Marių vėtrungių“ (2021) tradicijas bei kviečiantis įkvėpti pušų, bangų ir kopų vėjo gražiausiame Lietuvos pajūryje. Buvę sandėliai rekonstruoti į du poilsio paskirties pastatus – „Pušį“ ir „Šermukšnį“ – 18,81 arų sklype. Bendras abiejų pastatų plotas – 956 kv. m. Tai – vienuoliktas projektas, kurį INREAL grupė įgyvendino Kuršių nerijoje. Projekto pabaiga - 2023 m. rugpjūtis.

„Miško vėtrungių“ projektą sukūrė „G.A.L. Architektai“, su kuriais INREAL grupę sieja ilgametis bendradarbiavimas. Pastatų architektūra artima ligšiolinei „vėtrungių serijos“ stilistikai, derančiai tiek su nerijos gamta, istorine tradicija, architektūriniu etnografiniu savitumu, tiek su inovatyviais ir moderniais sprendimais, reikalingais šiuolaikiniam žmogui. Projektas ribojasi su mišku, pro vitrininius langus atsiveria Kuršių nerijos vaizdai. Kiekvienas poilsio būstas turi individualų erdvų balkoną arba terasą su kiemeliu. Statybai ir vidaus pilnai apdailai naudotos natūralios medžiagos: medis, tinkas, čerpės ir ilgaamžiai sprendiniai. Pastatų viršūnės puošiamos tradiciniais kuršių lėkiais.

INREAL grupė užbaigė "Miško vėtrungių" projektą Nidoje. Pranešimas

Ieva Šikšnytė-Brazienė
Pardavimų ir tarpininkavimo departamento vadovė
Lina Vaitkutė-Bačkovė
Pardavimų projektų vadovė
Objekto Vieta
Susisiekite su mumis
Vardas
Telefonas
El. paštas*
žinutė