Grįžti
1 350 €/mėn
Vilniaus m. sav., Vilniaus m., Senamiestis
Gedimino pr.
Objekto ID: 177560
Kaina m2 €/m2
Namo nr.
22
Plotas (m2)
71.1
Kambarių sk.
2
Aukštas
4
Metai
2021
Namo tipas
Mūrinis
Šildymas
Centrinis-kolektorinis
Privalumai
Su baldais, Aukštos lubos, Kodinė laiptinės spyna, Buitinė technika, Liftas, Virtuvė sujungta su kamb., Langai su stiklo paketais, Parketas, Skalbimo mašina
Arminas Karalius
Gyvenamojo NT brokeris
Objekto Vieta

Nuomojamas butas Gedimino pr., Senamiestyje, Vilniuje, 71.1 kv.m ploto, 2 kambariai

Miesto širdyje, šalia Vilniaus mažojo teatro, neseniai rekonstruotame pastate nuomojamas naujai įrengtas 2-ų kambarių, 71 kv. m ploto butas.

Net prieš 100 metų, kai šis namas buvo pastatytas, jau tada jis buvo laikomas aukščiausio prestižo ženklu, kuris šio pastato neapleidžia ir dabar. Čia gyveno Vilniaus aristokratija ir šviesuomenė, mėgusi kultūrą, teatrą, ramius pasivaikščiojimus pagrindine Vilniaus gatve. Gedimino 22 atkurtas išsaugant visas kelis šimtmečius skaičiuojamas architektūrines vertybes, pilnai pritaikant jį šiandienos poreikiams ir užtikrinant maksimalų komfortą - name įrengtas liftas, butuose veikia grindinis šildymas.

Prabanga ir prestižas išlaikyti ir bute - didelis buto plotas, aukštos lubos, mediniai langai, apdailai naudotos natūralios medžiagos, kokybiški, aukščiausios klasės baldai. Jūsų patogumui įrengta indaplovė, skalbyklė ir džiovyklė. Čia dar negyveno niekas, todėl nuomojamo buto būklė - ideali. Už papildomą kainą galime pasiūlyti parkavimo vietą Jūsų automobiliui.

* Vertingos architektūros pastatas
* 2021 m. baigta pastato rekonstrukcija
* Liftas
* Aukštos lubos
* Grindinis šildymas
* Išpuoselėta aplinka
* Patogi lokacija
* Parkavimo vieta
Susisiekite su mumis
Vardas
Telefonas
El. paštas*
žinutė