Grįžti
161 743 €
Vilniaus m. sav., Vilniaus m., Žirmūnai
Šeimyniškių g.
Objekto ID: 171395
Kaina m2 2 479 €/m2
Namo nr.
2-A24
Plotas (m2)
65.23
Kambarių sk.
3
Aukštas
2
Metai
2018
Namo tipas
Mūrinis
Šildymas
Centrinis-kolektorinis
Privalumai
Signalizacija, Balkonas, Kabelinė televizija, Rūbinė, Internetas, Kodinė laiptinės spyna, Liftas, Sandėliukas, Langai su stiklo paketais, Vieta automobiliui, Terasa
Arminas Karalius
Gyvenamojo NT brokeris
Objekto Vieta

Parduodamas butas Šeimyniškių g., Žirmūnuose, Vilniuje, 65.23 kv.m ploto, 3 kambariai

Siūlome įsigyti 3-ų kambarių butą su beveik 14 kv. m ploto terasa naujame projekte, įsikūrusiame dešiniajame Neries krante, šalia Vilniaus Senamiesčio, Šeimyniškių gatvėje.

Šį projektą sudaro du A klasės gyvenamieji 4-5 ir 7 aukštų mūriniai namai, po kuriais įrengiama požeminė automobilių stovėjimo aikštelė bei sandėliukai, iš kur savo butą pasieksite name įrengtu liftu.

Gyventojų patogumui butuose įrengiami grindininis šildymas bei rekuperacinė vėdinimo sistema. Norint praplėsti erdves bei pritraukti kuo daugiau natūralios šviesos - montuojami dideli langai.

Projekte, tarp statomų namų, bus suformuotas uždaras vidinis kiemas su saugiomis vaikų žaidimo aikštelėmis, poilsio zonomis bei specialistų išpuoselėtu kraštovaizdžiu. Gyventojams ant vieno iš namų stogo įrengiama terasa su vaizdu į Gedimino pilį.

Projekto lokacija pasirinkta galvojant apie laiką taupantį žmogų, kuris grįžęs namo galėtų mėgautis tyla ir ramybe. Namai nutolę nuo triukšmingų miesto gatvių, o visus reikalingiausius objektus pasieksite dviračiu ar pėsčiomis. Čia viskas arti.

* A energetinio naudingumo klasė
* Dideli langai
* Balkonas/terasa
* Grindininis šildymas
* Rekuperacinė vėdinimo sistema
* Požeminė automobilių stovėjimo aikštelė (nuo 12 000 EUR)
* Sandėliukai (550 EUR/kv. m)
* Liftas
* Uždaras išpuoselėtas vidinis kiemas
Susisiekite su mumis
Vardas
Telefonas
El. paštas*
žinutė