Grįžti
2 400 €/mėn
Vilniaus m. sav., Vilniaus m., Verkiai
Verkių g.
Objekto ID: 169751
Kaina m2 €/m2
Namo nr.
80
Plotas (m2)
334.0
Sklypo plotas (a)
10.0
Kambarių sk.
5
Metai
1940
Namo tipas
Namas
Šildymas
liquid_fuel
Privalumai
Šarvuotos durys, Rūsys, Vonia, Boileris, Kabelinė televizija, Elektra, Židinys, Su baldais, Geras privažiavimas, Internetas, Buitinė technika, Šalia vandens tvenkinio, Lauko terasa, Parketas, Šaldytuvas, Skalbimo mašina
Arminas Karalius
Gyvenamojo NT brokeris
Objekto Vieta

Nuomojamas namas Verkių g., Verkiuose, Vilniuje, 334 kv.m ploto, 2 aukštai

Unikaliame gamtos prieglobstyje, Neries upės ir Verkių regioninio parko apsupty išnuomojamas ypač privatus 3-ų miegamųjų kambarių namas.

Namas 10-ies arų sklype, Verkių regioninio parko krašte, ant kalvos. Privatus, praeinantiems ar pravažiuojantiems nematomas, apsuptas medžių bei aptvertas akmenine/metaline tvora sklypas grįžus namo leis atsipalaiduoti ir mėgautis ypatinga gamta bei švariu oru savo kieme ar vienoje iš terasų. Šalia namo, ranka pasiekiama, Neris, o sumanę pasivaikščioti ar pabėgioti tiesiai iš savo kiemo pateksite į Verkių regioninį parką.

Erdvus, natūraliomis aukštos kokybės medžiagomis įrengtas dviejų aukštų namas, kurio pirmame aukšte net 113 kv. m ploto erdvė, kurioje racionaliai išdėstyta virtuvės, valgomojo ir gyvenamoji zonos bei pagrindinis aukšto akcentas - židinys. Pirmame aukšte taip pat įrengtas darbo kambarys, san. mazgas ir dušas. Antrajame namo aukšte 3 atskiri miegamieji kambariai, iš kurių galima patekti į dvi skirtingas didelias terasas, o pagrindinis didysis miegamasis turi ir savo atskirą san. mazgą. Namo kieme galima sutalpinti apie 12 automobilių, todėl rengdami šeimos šventes nesudėtingai vietos rasite ir svečių transportui.

PRIVALUMAI:
* Privatus aptvertas 10 a. sklypas
* Jokių kaimynų
* Dvi didžiulės terasos
* Garažas dviems visureigiams
* Didelis kiemas talpinantis apie 10 automobilių
* Židinys
* Su baldais
Susisiekite su mumis
Vardas
Telefonas
El. paštas*
žinutė