Grįžti

PAVASARIS – butų kvartalas Lazdynuose, Vilniuje

Jonažolių g.
„PAVASARIS“ tai kvartalas Vilniaus miesto Lazdynų mikrorajone, kur išvystyta infrastruktūra – labai geri privažiavimo keliai (netoliese susikerta pietinis ir vakarinis Vilniaus aplinkeliai), šalia yra keli vaikų lopšeliai-darželiai (artimiausi yra Jonažolių g. 17 ir Šiltnamių g.36), vidurinės mokyklos, keli prekybos centrai, uždaras plaukimo baseinas, pasivaikščiojimo ir dviračių takai.

Kvartalas statomas keliais etapais siekiant maksimaliai patenkinti pirkėjų ir gyventojų lūkesčius, daug dėmesio skiriant gerbūviui ir gyvenamajai aplinkai sutvarkyti. Statybos metu rekonstruota Šiltnamių gatvė: ji praplėsta, įrengti šaligatviai bei apšvietimas. Kiemuose pasodinti dekoratyviniai klevai ir kiti medžiai, įrengtos šiuolaikiškos vaikų žaidimo aikštelės, suoliukai. Pirmo aukšto butuose įrengti vidiniai kiemeliai, kurie sukuria jaukumo ir privatumo šių butų gyventojams.

Fasadų apdailai naudojamos ekologiškos klinkerio plytos (iki 3 aukšto) derinamos su tinku. Daugiabučiuose įrengti “Kone” liftai, veikiantys tyliai ir tolygiai. Šalia namų įrengtos izoliuotos ir centralizuotos šiukšlių šalinimo sistemos, kurių talpyklos yra po žeme. Balkonams įstiklinti naudojami Skandinavijos šalyse išbandyti ir gerai tiek gyventojų, tiek specialistų įvertinti aliuminio profiliai, kurie derinyje su klinkerio plytomis suteikia namams prabangumo ir išskirtinumo.

K1, K2, K3, K4, K5, K6 korpusai jau pastatyti ir visi butai parduoti. Šiuo metu dar yra likę butų pastatytame ir priduotame Valstybinei komisijai K8 korpuse bei statomame K10 korpuse (namo pridavimas 2015 m. I ketvirtis). Butai parduodami su daline ir pilna apdaila. Prie butų parduodami ir požeminiai garažai, iš kurių liftu arba laiptais galima patekti į butus.

"Pavasario" kvartalo naujakuriai džiaugiasi naujos šildymo sistemos teikiamais privalumais. Vilniaus energijos pateiktais duomenimis "Pavasario" kvartalo namai (Jonažolių g.) patenka į mažiausiai šilumos suvartojančių namų sąrašą.
Arminas Karalius
Gyvenamojo NT brokeris
Projekto Objektai
Tikslas
Vardas, Pavardė
Turtas
Telefono nr.
Miestas
El. paštas
Susisiekite su mumis
Vardas
Telefonas
El. paštas*
žinutė