Grįžti

KETURIŲ TVENKINIŲ PARKE – nauji butai Vilniuje, netoli miesto centro

Kazio Ulvydo g.
Projektas - tai JAU suformuota 9 naujų mažaaukštės statybos namų gyvenvietė netoli miesto centro, besiribojanti su beveik 9 ha ploto „Keturių Tvenkinių“ parku. Kokybiška projekto statyba, fasado apdailai naudojamos klinkerio plytelės, visi pastatai 5-ų aukštų su liftu, butuose autonominis reguliuojamas šildymas, kiekvienas butas turi balkoną arba terasą. Projektas atitinka B energetinio naudingumo klasę. Po namais įrengtos automobilių stovėjimo aikštelės, kuriose ir sandėliukai.

Kokybiškai įrengtos ir sutvarkytos laiptinės, pakabintos pašto dėžutės, sureguliuotas apšvietimas su judesio davikliais, sumontuotos telefonspynės, įrengti liftai. Uždaras, aptvertas namo kiemas, kuriame įrengtos vaikų žaidimo aikštelės, suoliukai, apželdintos ir prižiūrimos žaliosios zonos, įrengtas gatvės ir kiemų apšvietimas.

Antras Jūsų kiemas - tai beveik 9 ha ploto „Keturių Tvenkinių“ parkas, kuriame įrengta 2.5 km pasivaikščiojimo/bėgiojimo takų, pritaikytų šeimoms su vežimėliais bei neįgaliesiems, sumontuoti suoliukai, šiukšliadėžės, dviračių stovai, rėmai šunims rišti. Erdviose parko pievose galima susiorganizuoti pikniką su šeima, draugais ar kaimynais, žaisti lauko žaidimus ar tiesiog mėgautis poilsiu.

Šalia projekto įsikūręs įvairias pramogas siūlantis prekybos ir pramogų centras Ozas, didžiausius šalyje muzikinius bei sporto renginius organizuojanti Siemens Arena, ramiam laisvalaikio praleidimui - vandens pramogas bei pirtis siūlantis Vichy vandens parkas, o mėgstantiems aktyvų laisvalaikį - naujai besikuriantis multifunkcinis sporto kompleksas.

Projekte 1-4 kambarių, nuo 25 kv. m ploto butai, kurių kainos nuo 1510 EUR/kv. m


Dėl daugiau informacijos bei projekto apžiūros kreipkitės:
Arminas Karalius
el. paštas: arminas.karalius@inreal.lt
mob. +370 645 85545

Lina Bakienė
el. paštas: lina.bakiene@inreal.lt
mob. +370 614 24108
Projekto Objektai
Tikslas
Vardas, Pavardė
Turtas
Telefono nr.
Miestas
El. paštas
Susisiekite su mumis
Vardas
Telefonas
El. paštas*
žinutė