Grįžti

L3 – verslo centras Laisvės pr. 3, Vilniuje

Laisvės pr. 3
Biurų pastatas L3 įsikūręs atviroje vietovėje, šalia Laisvės prospekto, Neries upės, parko, Lietuvos parodų ir kongresų centro Litexpo. Pastatą lengva pasiekti iš bet kurio Vilniaus rajono tiek nuosavu, tiek miesto transportu. Ši vieta idealiai tinka įsikurti įmonėms, kurios nori išvengti miesto centro srautų, kamščių, automobilių statymo problemų. Pastatą sudaro 10 aukštų ir vienas cokolinis aukštas. Bendras pastato plotas yra 6798,14 m2, o nuomojamas pastato plotas sudaro 6135,48 m2.

Pro L3 biurų pastato langus atsiveria graži panorama: Neries upės slėnis ir kiek toliau esantis Vingio parkas.Pastato stiklo fasadas įleidžia į pastatą daug saulės šviesos, tad natūralus apšvietimas skatina jaukią darbo aplinką ir malonią atmosferą. Cokoliniame pastato aukšte įsikūrusi kavinė „Sigmutėlė" pastato darbuotojams ir svečiams. Kavinėje taip pat galima užsakyti pobūvius nedarbo metu.

Šalia pastato yra uždara automobilių stovėjimo aikštelė, skirta pastato darbuotojams ir svečiams. Joje yra 233 vietos automobiliams.

Pastate veikia trys modernūs greitaeigiai liftai.Įrengtos kondicionavimo, šildymo ir vėdinimo sistemos su autonomine temperatūros reguliavimo sistema, įdiegtas šviesolaidinis interneto ryšys. Kiekviename aukšte yra balkonai
Povilas Meškys
Komercinio NT brokeris
Projekto Objektai
Tikslas
Vardas, Pavardė
Turtas
Telefono nr.
Miestas
El. paštas
Susisiekite su mumis
Vardas
Telefonas
El. paštas*
žinutė