Grįžti

KAMANĖ – verslo centras Ukmergės g. 369a, Vilniuje

VC "Kamanė susideda iš 7168 kv.m administracinių patalpų bei 2084 kv.m perkybinių patalpų. Verslo centras yra Ukmergės gatvėje - vienoje iš judriausių Vilniaus gatvių, jungiančioje centrinę miesto dalį su aplinkiniais rajonais. Uniklai Verslo centro vieta, leidžia jo darbuotojams bei svečiams išvengti eismo spusčių. Šalia įsikūręs prekybos ir pramogų centras "BIG", automobilių salonai, bei gyvenamieji namų kvartalai.


Administracinėje "Kamanės" dalyje buvo siekiama sukurti jaukią bei funkcionalią darbo atmosferą. Biurai čia yra planuojami pagal individualius poreikius, yra įrengtos aukčiausius reikalavimus atitinkančios ryšių, kopiuterinių tinklų bei oro cirkuliacijos sistemos. Yra įrengtos erdvios automobilių stovėjimo aikštelės tiek ant žemės tiek požeme.


Komercinėje "Kamanės dalyje" įrengtos erdvios bei šviesios patalpos Jūsų verslui, jos lengvai pritaikomos Jūsų poreikiams. Verslo centre jau įsikūrusios komercines bei maitinimo paslaugas teikiančios įmonės kaip ir Verslo centre įsikūrę biurai, garantuoja klientų srautą.

Povilas Meškys
Komercinio NT brokeris
Projekto Objektai
Tikslas
Vardas, Pavardė
Turtas
Telefono nr.
Miestas
El. paštas
Susisiekite su mumis
Vardas
Telefonas
El. paštas*
žinutė