Grįžti

FIZIKŲ G. NAMAI – tikri namai tikram gyvenimui!

Fizikų g.
Statomi namai užbaigs gyvenvietę, todėl įsikūrę čia neturėsite taikstytis su greta vykstančiais statybos darbais, ir iš karto matysite pilną gyvenvietės vaizdą. Naujojoje gyvenvietėje nėra senos statybos namų, o visi gyventojai yra naujakuriai, kuriems, kaip ir Jums, svarbu puoselėti savo aplinką. Fizikų g. namai - tai naujai suformuoto kvartalo veidas ir privalumai.
Kokybė, tiktai kokybė!
Statyboms naudojamos ilgaamžės, patikimos medžiagos, butai suplanuojami taip, kad gyventi būtų patogu, o bendro naudojimo erdvės - koridoriai, liftai, požeminės aikštelės, laiptinės - pritaikytos komfortiškai kasdienybei.

Projekto išskirtinumai:
- Rekuperacinė vėdinimo sistema
- Mediniai langai su 3 stiklų paketais
- Dideli balkonai
- B energetinio naudingumo klasė
- Kokybiška dalinė apdaila

Butai kiekvieno poreikiams
Šešiaaukščiame name numatyta įrengti 38 butus su kokybiška daline apdaila. 1, 2 , 3 ir 5 kambarių butai bus nuo 35 iki 112 kv.m. ploto. Pirkėjui pageidaujant galima apjungti kelis butus. Patalpos dėmesingai išplanuotos taip, kad gyventi būtų patogu, o kiekvienas namų sprindis būtų panaudotas pagal paskirtį. Kad namuose būtų kuo daugiau natūralios šviesos, visuose butuose bus balkonai ir dideli langai.

Estetiška architektūra
Gyvenvietės vientisumas bei modernūs, architektūriškai tarpusavyje derantys pastatai lėmė ir projekto "Fizikų g. namai" architektūrinį sprendimą. Įsivaizduokite, kas lauks už Jūsų būsto durų: skoningai įrengtos bendros namo erdvės, laiptinės, sutvarkyta aplinka, prie namo išasfaltuota gatvė.

Saugumu pasirūpinta
Savo namuose jausitės saugiai. Kiekviename bute įrengtos telefonspynės, šarvuotos durys, įrengta priešgaisrinė signalizacija laiptinėse ir gaisro davikliai butuose. Kieme ribotas automobilių vietų skaičius, o automobilių eismas nėra intensyvus, tad galėsite pasitikėti aplinka.

Susisiekimas
Iš mūsų namų bet kurią miesto vietą patogiai pasieksite automobiliu, viešuoju transportu ar dviračiu. Per kelias minutes nueisite iki viešojo transporto stotelės arba automobiliu išvažiuosite į Vilniaus transporto arteriją - Geležinio vilko gatvę, kuria iki miesto centro vos 7 min. kelio. Dirbsite, mėgausitės kultūriniais renginiais miesto širdyje, o savo namuose pasinersite į pelnytą poilsį. Užbaigus namo statybas Fizikų g. bus išasfaltuota gretima gatvė, o Jūsų automobiliui bus įrengtos požeminės ir antžeminės stovėjimo vietos.

Atgaiva mieste
Gyvenvietėje tikrai rasite malonių pasyvaus ir aktyvaus poilsio zonų: netoliese skverelis su fontanu, dviračių takai, miškelis - viskas ranka pasiekiama. Vasarą dviračiais greitai pasieksite Žaliųjų ežerų kraštovaizdžio draustinį, kur galėsite atsigaivinti ežero vėsa ar paiškylauti, ir Verkių parką, kur galėsite pasimėgauti gamtos ir architektūros darna. Žiemą Verkių regioniniame parke globosite paukštelius, pripildysite jų lesyklėles. Pailsėsite neišvykdami už miesto: gyvenant Fizikų g. namuose tai visai paprasta...
Arminas Karalius
Gyvenamojo NT brokeris
Projekto Objektai
Tikslas
Vardas, Pavardė
Turtas
Telefono nr.
Miestas
El. paštas
Susisiekite su mumis
Vardas
Telefonas
El. paštas*
žinutė