NT paieška

Naujas būstas

Poderiškių namai” – šiuolaikiški, kokybiški individualūs namai Kauno raj. Poderiškių km.

Poderiškių namai tai šiuolaikiški, kokybiški individualūs namai už patrauklią kainą.

"Šilo namai" - naujai vystomas daugiabučių namų kvartalas Kaune, Biržiškių g.

Šilo namai Vienoje iš vaizdingiausių Kauno vietų, šalia Nemuno slėnio ir Panemunės šilo, esančiame „Šilo namų" gyvenamajame kvartale antrojo etapo du 4 ir 7 aukštų mūriniai namai laukia būsimų gyventojų.

Nauji butai J. Basanavičiaus gatvėje Šiauliuose

Nuostabūs, pigūs, šiuolaikiški butai 2013 metų statybos name su daline apdaila Centre, J. Basanavičiaus g. Butų plotai nuo 72 kv.m iki 75 kv.m. Sutvarkyta aplinka, uždaras vidinis kiemas.

"Beržų terasos"

„Beržų terasos“ – tai nauji butai Antakalnyje, kur žaliuoja parkai ir miškai, o netoliese teka Neris, tačiau gerai išvystyta infrastruktūra todėl bet kurią miesto vietą patogu pasiekti automobiliu, dviračiu ar viešuoju transportu. Sukurta erdvė, kur būtų gera bičiuliautis su kaimynais, dalyvauti bendruomenės gyvenime, prisidėti prie aplinkos puoselėjimo ir leisti laiką ne tik namuose, bet ir kiemelyje, gamtos apsuptyje.

„Nidos apartamentai“ – mansardinio tipo butai Nidoje, Taikos g.

„Nidos apartamentai“ – tai mansardinio tipo butai, įrengti gyvenamojo namo 3 – 4 aukštuose. Nidoje gyvenančių žmonių nekausto atstumai – kelios minutės pėsčiomis iki Kuršių marių prieplaukos ar garsiosios Parnidžio kopos. Kelios minutės dviračiu ar automobiliu iki Baltijos jūros. „Nidos apartametuose“ kasdien galėsite džiaugtis gamtos prieglobsčiu, o tuo pačiu mėgautis ir visais miesto patogumais.

„Jūratės namai“ – atostogų būstas Palangoje, Jūratės g.

„Jūratės namai“ – butai mylintiems Palangą! Šalia esanti restoranų ir pramogų - Basanavičiaus alėja bus pasiekiama ranka, tačiau triukšmas ir dideli poilsiautojų srautai nevargins esant ramybės poreikiui. Jūratės alėja vos per kelias minutes nueisite iki jūros.

„Baltasis perlas“ – butai Palangoje, Žemaičių g.

Žemaičių gatvėje, netoli nuostabaus Botanikos parko, pastatyti jaukūs atostogų namai „Baltasis Perlas“. Šiek tiek atokiau nuo miesto šurmulio, tačiau ne per toli nuo miesto centro, Vytauto bei J. Basanavičiaus gatvių, kur gausu restoranų ir pramogų. Ši vieta patiks mėgstantiems ramų ir komfortišką poilsį Palangoje.

„Malūnininkų namai“ – gyvenamojo namo rekonstrukcinis projektas Klaipėdoje

„Malūnininkų namai“ stovi netoli Klaipėdos miesto centro ir poilsio parko. Namą planuojama rekonstruoti keičiant priestato fasadą ir stogų konstrukcijas, paliekant esančias kapitalines sienas. Gyvenamieji jungtiniai namai planuojami skirtingų dydžių, nuo 136 m2 iki 239 m2, tačiau galimi ir didesni plotai, perkant dvi ar tris dalis.

Aurum apartamentai - nauji butai prestižiniame Vilniaus rajone Antakalnyje

Parduodami butai su daline apdaila Antakalnyje, išskirtiniame projekte - „Aurum apartamentai“, V. Grybo g. Butų plotai nuo 27 kv.m iki 123 kv.m, cokoliniame pastato aukšte numatytos komercinės patalpos. Po namu įrengta automobilių stovėjimo aikštelė. Sutvarkyta aplinka, uždaras vidinis kiemas.

Nauji butai Palangoje, Sermiesčio g.

Parduodami butai, su pilna apdaila, nuo 44 iki 61 kv.m. naujos statybos name, Sermiesčio gatvėje, Palangoje.