NT paieška

Naujas būstas

"Pavasaris" Vilniuje, Lazdynuose

Nauji butai "Pavasario" projekte, Lazdynuose, Jonažolių g.

Naujų butų kompleksas Kaune - draustinio pakraštyje.

Naujų butų kompleksas - draustinio pakraštyje.

"Vytėnų namai" – naujas butų projektas Kaune, Vytėnų g

"Vytėnų namai" – naujas butų projektas Kaune, skirtas vertinantiems gyvenimo mieste privalumus, tačiau norintiems įsikurti ir gyventi atokiau nuo miesto šurmulio.

"Šilo namai" - naujai vystomas daugiabučių namų kvartalas Kaune, Biržiškių g.

Šilo namai Vienoje iš vaizdingiausių Kauno vietų, šalia Nemuno slėnio ir Panemunės šilo, esančiame „Šilo namų" gyvenamajame kvartale antrojo etapo du 4 ir 7 aukštų mūriniai namai laukia būsimų gyventojų.

"Beržų terasos"

„Beržų terasos“ – tai nauji butai Antakalnyje, kur žaliuoja parkai ir miškai, o netoliese teka Neris, tačiau gerai išvystyta infrastruktūra todėl bet kurią miesto vietą patogu pasiekti automobiliu, dviračiu ar viešuoju transportu. Sukurta erdvė, kur būtų gera bičiuliautis su kaimynais, dalyvauti bendruomenės gyvenime, prisidėti prie aplinkos puoselėjimo ir leisti laiką ne tik namuose, bet ir kiemelyje, gamtos apsuptyje.

„Jūratės namai“ – atostogų būstas Palangoje, Jūratės g.

„Jūratės namai“ – butai mylintiems Palangą! Šalia esanti restoranų ir pramogų - Basanavičiaus alėja bus pasiekiama ranka, tačiau triukšmas ir dideli poilsiautojų srautai nevargins esant ramybės poreikiui. Jūratės alėja vos per kelias minutes nueisite iki jūros.

„Juodkrantės vilos“ - nauji butai Juodkrantėje, Miško g.

Jaukiame gamtos prieglobstyje siaurame gintariniame ruoželyje tarp Kuršių marių ir Baltijos jūros - puikios architektūrinės bei meninės raiškos poilsinio būsto projektas - „Juodkrantės vilos“ . Jau pastatytą 27 apartamentų kompleksą sudaro trys korpusai,simbolizuojantys tris pajūrio stichijas: jūrą, smėlį ir vėją.

"Aušros namai“ – nauji butai Kaune, Žaliakalnyje, Dzūkų g.

“Aušros namai“ – nauji butai Kaune, Žaliakalnyje

Dragūnų kvartalas Klaipėdoje- nauji butai Dragūnų g.

Nauji ir kokybiški butai Dragūnų kvartale, Klaipėdoje

"Pievų takas" apartamentai Klaipėdos miesto centre

Nauji ir itin kokybiški bei erdvūs ir stilingi apartamentai Klaipėdos miesto širdyje. Liko tik 5 butai!