Grįžti

Verslo centras Žalgirio g. 92, Vilniuje keičia šeimininką

2016-01-12
2016 m. sausio 12 d., Vilnius. „Inreal valdymas“ valdoma įmonė ir „Litectus“ pasirašė sutartį, dėl Verslo centro Žalgirio g. 92, Vilniuje (anksčiau vadinosi Kernavės verslo centras) įsigijimo. Bendras pastato plotas – 14.850 kv.m.

Įsigijome šį objektą, nes „Inreal valdymas“ patirtis vystant ir valdant verslo centrus leis sukurti šiam projektui pridedamąją vertę bei pasiūlyti rinkai patrauklų produktą“, – teigia „Inreal valdymas“ direktorius Gediminas Pruskus. Pasak jo, investuoti paskatino ir tai, kad pastatas yra itin geroje vietoje – šalia naujojo sostinės centro, sparčiai besivystančioje Žalgirio gatvėje.

9 aukštų verslo centras Žalgirio g. 92, Vilniuje pastatytas 2006 metais ir atitinka visus B+ klasės verslo centrams keliamus standartus. Verslo centre esančiame dviejų lygių požeminiame garaže ir šalia pastato esančiose antžeminėse aikštelėse yra 275 vietos automobiliams.

Žalgirio gatvė Vilniuje yra viena sparčiausiai besivystančių sostinės centro teritorijų. Čia vystomi du nauji verslo centrai, keturi daugiabučių projektai. Netoliese įsikūrę „Hyper Rimi“ ir „Maxima XX“ prekybos centrai, Vilniaus japoniškas sodas. 

APIE INREAL GRUPĘ
Inreal grupė, kurią sudaro: UAB „Inreal valdymas“, UAB „Inreal“ ir UAB „Inreal GEO“ teikia bene plačiausią Lietuvoje nekilnojamojo turto paslaugų spektrą. Inreal grupės įmonės priklauso AB „Invalda privatus kapitalas". Jose šiuo metu dirba apie 90 darbuotojų, tarpininkaujama nuomojant ar parduodant daugiau nei 550 tūkstančių kv.m komercinių patalpų, virš 550 gyvenamojo būsto objektų, per 300 sklypų. Tarpininkaujama 50 gyvenamojo būsto projektų, 24 investiciniuose objektuose ar jų portfeliuose. Per metus parengiama daugiau nei 4900 vertinimo ataskaitų, per 80 konsultacijų (galimybių studijų, investicinių memorandumų, rinkos tyrimų). Įvertinto turto vertė viršija 725 milijonus eurų. Įmonių biurai ar atstovybės veikia Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Mažeikiuose, Alytuje, Plungėje, Utenoje, Tauragėje ir Druskininkuose. Per 20 savo darbo metų „Inreal valdymas“ įgyvendino virš 50 įvairios paskirties nekilnojamojo turto projektų, kurie pelnė pripažinimą ir apdovanojimus ne tik Lietuvos, bet ir tarptautiniuose konkursuose.


______________________________________

Daugiau informacijos:
Rūta Merčaitienė
INREAL GRUPĖS marketingo ir komunikacijos vadovė
Mob. tel. +370 611 29 779
El. paštas: ruta.mercaitiene@inreal.lt
Susisiekite su mumis
Vardas
Telefonas
El. paštas*
žinutė