Grįžti

Šiemet bus baigtos „Nidos“ komplekso statybos

2007-02-19

Dešiniajame Neries krante, šalia Karaliaus Mindaugo tilto statomą komercinių pastatų ir daugiabučių gyvenamųjų namų kompleksą „Nida" numatoma baigti dar šiemet. Į nekilnojamojo turto plėtros ir valdymo bendrovės „inRED" vystomą projektą, kuris pradėtas statyti 2006-ųjų pradžioje, iš viso bus investuota apie 60 mln. litų.

 

Du trečdaliai komplekse esančių butų jau parduoti, likusieji pradedami pardavinėti šį pirmadienį.

 

Bendras „Nidos" komplekso plotas - apie 15 tūkst. kvadratinių metrų. Komplekso, kurį sudarys trys korpusai, statybai naudojamos tik ypač kokybiškos medžiagos ir patikimos technologijos. Aukščiausių kokybės standartų bus laikomasi įrengiant ir vidaus sistemas.

 

Pasak „Nidos" pardavimus organizuojančios nekilnojamojo turto bendrovės „InReal" Tarpininkavimo departamento vadovo Mindaugo Šimkaus, centre esančių naujos statybos būstų paklausa didelė, tuo tarpu pasiūla - minimali. „Centras ir Senamiestis yra tos vietos, kuriose nekilnojamasis turtas visuomet išlaikys savo vertę", - sakė M. Šimkus.

 

Beveik pro visų „Nidos" komplekse esančių butų langus atsiveria Senamiesčio vaizdai bei Neries vingiai. Viršutiniuose dviejų korpusų aukštuose bus įrengti per du aukštus išsidėstę apartamentai (angl. penthouse), kurių plotai sudarys kelis šimtus kvadratinių metrų, jiems taip pat priklausys itin didelės terasos, nuo kurių matosi didžioji dalis Vilniaus Senamiesčio panoramos. Apatinių aukštų apartamentai bus su kiemeliais.

 

„InReal" duomenimis, šių metų pradžioje naujos statybos 2-3 kambarių butai su daline apdaila Vilniaus centre, Senamiestyje ir Užupyje kainavo nuo 8 tūkst. litų iki 14 tūkst. litų už kvadratinį metrą. Analogiškų butų toje pačioje vietoje su visa apdaila kainos siekė nuo 9,5 tūkst. litų iki 15 tūkst. litų už kvadratinį metrą.

  

Komplekse esančių butų su daline apdaila kainos bus nuo 7,2 tūkst. litų už kvadratinį metrą.

 

Apie „InReal"

„InReal" - „Invaldos" įmonių grupei priklausanti viena didžiausių Lietuvos nekilnojamojo turto bendrovių, tarpininkaujanti perkant, parduodant ir nuomojant nekilnojamąjį turtą, teikianti kilnojamojo ir nekilnojamojo turto vertinimo paslaugas.

 

Pagrindinis „InReal" biuras yra Vilniuje, bendrovė turi atstovybes Kaune, Klaipėdoje, Rygoje (Latvija) bei Kijeve (Ukraina). 

 

Papildomos informacijos teirautis:

Mindaugas Šimkus, „InReal" Tarpininkavimo departamento vadovas

Tel. (8 5) 275 5009, mob. (8 611) 25 264

 

Inga Smirnovienė, „InReal" Komunikacijos ir rinkotyros skyriaus vadovė

Tel. (8 5) 275 3856, mob. (8 614) 53 880, el. paštas: inga.smirnoviene@inreal.lt

Susisiekite su mumis
Vardas
Telefonas
El. paštas*
žinutė