Grįžti

Robertas Žulpa – INREAL grupės NT rinkos tyrimų vadovas

2019-02-04

2019 m. vasario 4 d. Keičiasi INREAL grupės analitiko Roberto Žulpos pareigos. Nuo šiol jis – „Inreal“ grupės NT rinkos tyrimų vadovas.

Įvairiapusė INREAL grupės veikla leidžia itin gerai jausti rinkos pulsą. Tai ne tik suteikia galimybę rinkti vertingus empirinius duomenis, bet ir įpareigoja kokybiškai juos apdoroti bei teikti rinkai patikimą analitinę informaciją, įžvalgas bei prognozes tiek apie didžiuosius miestus, tiek ir apie regionus“, – sako „Inreal“ NT rinkos tyrimų vadovas Robertas Žulpa. Pasak jo, dėmesys bus skiriamas ne tik turiniui, bet ir formai, kuri būtų aiški ir suprantama visiems. „Šiuo metu išgyvename itin įdomų ir intensyvų NT rinkos laikmetį. Renkame daug įdomios, vertingos informacijos ir norime ja pasidalinti su visuomene, kad naudą priimant sprendimus turėtų ne tik NT plėtotojai, bet ir individualūs pirkėjai“, – teigia R. Žulpa.

Robertas Žulpa INREAL grupėje dirba virš 7 metų. Pradėjęs nuo analitiko asistento pozicijos, šiuo metu jis vadovauja analitikų komandai ir yra atsakingas už galimybių studijų, koncepcijų, rinkos tyrimų rengimą, konsultavimą, projektų finansinių modelių sudarymą.

Susisiekite su mumis
Vardas
Telefonas
El. paštas*
žinutė