Grįžti

INREAL tarpininkaus nuomojant „Lietuvos energijos“ grupės NT

2019-03-06

2019 m. kovo 6 d., Vilnius. „Lietuvos energijos gamyba“ ir „Inreal“ pasirašė nekilnojamojo turto (NT) nuomos tarpininkavimo paslaugų sutartį. Ja „Inreal“ įsipareigojo rasti nuomininkus šiuo metu nenaudojamiems bendrovės „Lietuvos energijos gamyba“ pastatams ir patalpoms Vilniuje ir Elektrėnuose. Bendras patalpų plotas – 36 000 kv. m. Iš jų 26 000 kv. m yra gamybos, pramonės, sandėliavimo paskirties, likusios – administracinės patalpos.

Demontavus pirmuosius šešis Elektrėnų komplekso blokus ir priėmus sprendimą toliau konservuoti Vilniaus trečiąją termofikacinę elektrinę, atsirado daug nenaudojamų patalpų. Jų nuoma padės „Lietuvos energijos gamybai“ efektyviau išnaudoti bendrovės valdomą turtą. Esminis šių patalpų privalumas – puikiai išvystyta elektros energijos tiekimo, logistikos ir susisiekimo infrastruktūra, taip pat – gamybine veikla užsiimančioms įmonėms patogi lokacija“, – teigia „Lietuvos energijos gamybos“ finansų ir administravimo direktorius Mindaugas Kvekšas.

Gamybinių patalpų nuomos rinkoje pasirinkimas yra ribotas, kadangi vystytojai nestato tokių objektų neturėdami joms pirkėjo ar nuomininko. Smulkieji bei vidutiniai gamintojai dažniausiai dairosi patalpų nuomai. Į šį klientą ir orientuojamės. „Lietuvos energijos gamybos“ patalpose instaliuoti išskirtiniai elektros galingumai, ir tai kiekvienai gamyba užsiimančiai įmonei – tikrai įdomus faktas“, – sako „Inreal“ Tarpininkavimo departamento vadovas Julius Belanoška.

Nuomojamas nekilnojamasis turtas yra Vilniuje (Jočionių g. 13, Titnago g. 34) ir Elektrėnuose (Elektrinės g. 21, 21E, 22, 23). Mažiausias nuomojamas plotas – 200 kv. m, didžiausias – 12000 kv. m. Nuomojami pastatai ir patalpos yra geros būklės, teritorijos – saugomos. Yra galimybė pritaikyti patalpas individualiems nuomininkų poreikiams. Patalpos pasižymi didelėmis erdvėmis bei išskirtinėmis elektros galios galimybėmis (maksimali galia – 24 MW).

APIE INREAL GRUPĘ

INREAL – tai ženklas idėjos, duodančios pradžią unikaliems projektams, pagrindą – profesionalioms paslaugoms ir pridėtinę vertę verslams, klientams ir partneriams. INREAL pozicionuoja kūrybiškumą kaip esminę vertybę dinamiškame verslo pasaulyje. INREAL grupė, kurią sudaro: UAB „Inreal valdymas“, UAB „Inreal“ ir UAB „Inreal GEO“ teikia bene plačiausią Lietuvoje nekilnojamojo turto paslaugų spektrą. Jose šiuo metu dirba virš 90 darbuotojų 11-oje šalies miestų. Per daugiau nei 20 veiklos metų įgyvendinta virš 50 įvairios paskirties nekilnojamojo turto projektų, kurie pelnė pripažinimą ir apdovanojimus ne tik Lietuvos, bet ir tarptautiniuose konkursuose. 2019 metais INREAL grupė švęs 25-tuosius veiklos metus.


Daugiau informacijos:

Rūta Merčaitienė

INREAL GRUPĖS marketingo ir komunikacijos vadovė

+370 611 29 779 | ruta.mercaitiene@inreal.lt

Susisiekite su mumis
Vardas
Telefonas
El. paštas*
žinutė