Grįžti

Inreal komercinio NT brokeriai – 100 proc. sertifikuoti

2016-08-03
2016 m. rugpjūčio 3 d. Vilnius. Visi „Inreal“ Tarpininkavimo departamento komercinio NT brokeriai įgijo sertifikatus. Šalies brokerius sertifikuoja Lietuvos nekilnojamojo turto agentūrų asociacija (toliau – LNTAA) nuo 2016 metų pavasario. Brokerio sertifikatai galioja dvejus metus.


Brokerių sertifikavimo egzaminas – tai 25 uždarų klausimų, į kuriuos reikia atsakyti greičiau nei per 30 min., testas. Patikrinamos ne tik techninės-procesinės, bet ir teisės, finansų, mokesčių ir profesinės etikos žinios. Pasak „Inreal“ Komercijos vadovo ir LNTAA valdybos nario Juliaus Belanoškos, egzaminas nėra lengvas, ir maždaug penktadalis brokerių jo neišlaiko iš pirmo karto. „Tai, kad „Inreal“ komercinio NT brokeriai yra 100 proc. sertifikuoti, rodo aukštą darbuotojų kompetenciją ir yra teisingo pasirinkimo ženklas mūsų klientams“ , – teigia J. Belanoška.

Sertifikavimo egzaminu patikrinamos ne tik techninės-procesinės, bet ir teisės, finansų, mokesčių ir profesinės etikos žinios. Sertifikatus šiuo metu yra įgiję virš 250 šalies brokerių. Jų sąrašą galima rasti LNTAA svetainėje.
APIE INREAL GRUPĘ
Inreal grupė, kurią sudaro: UAB „Inreal valdymas“, UAB „Inreal“ ir UAB „Inreal GEO“ teikia bene plačiausią Lietuvoje nekilnojamojo turto paslaugų spektrą. Inreal grupės įmonės priklauso AB „Invalda privatus kapitalas". Jose šiuo metu dirba virš 100 darbuotojų, įmonių biurai ar atstovybės veikia 11 šalies miestų (Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Mažeikiai, Alytus, Plungė, Utena, Tauragė, Druskininkai). Per daugiau nei 20 veiklos metų įgyvendinta virš 50 įvairios paskirties nekilnojamojo turto projektų, kurie pelnė pripažinimą ir apdovanojimus ne tik Lietuvos, bet ir tarptautiniuose konkursuose. Šiuo metu vystomi nekilnojamojo turto projektai Neringoje: „Marių verandos“ ir „Nidos rytys“, Klaipėdos senamiestyje – „Dangės krantinės“ bei verslo centras Vilniuje HIGHWAY. Valdoma apie 120 000 kv.m komercinių patalpų, tarpininkaujama nuomojant ar parduodant daugiau nei 550 tūkstančių kv.m komercinių patalpų, virš 550 gyvenamojo būsto objektų, per 300 sklypų, 50 gyvenamojo būsto projektų, 24 investiciniuose objektuose ar jų portfeliuose. Per metus parengiama daugiau nei 4900 vertinimo ataskaitų, per 80 konsultacijų (galimybių studijų, investicinių memorandumų, rinkos tyrimų). Įvertinto turto vertė viršija 725 milijonus eurų.

Daugiau informacijos:
Rūta Merčaitienė
INREAL GRUPĖS marketingo ir komunikacijos vadovė
Mob. tel. +370 611 29 779
El. paštas: ruta.mercaitiene@inreal.lt
Susisiekite su mumis
Vardas
Telefonas
El. paštas*
žinutė