Grįžti

Inreal grupė kviečia balsuoti už Lietuvą Europos verslo apdovanojimų konkurse

2016-01-11
2016 m. sausio 11 d. Europos verslo apdovanojimų (European Business Awards) konkursas pasiekė II etapą. Jame bus atrinktos labiausiai Europos visuomenės palaikomos bendrovės. Už jas kviečiami balsuoti visų Europos šalių gyventojai. Tarp nominantų – ir nekilnojamojo turto srityje dirbanti Inreal grupė, už kurią balsą galima atiduoti nuo š.m sausio 11 iki vasario 26 d. internetinėje svetainėje http://www.businessawardseurope.com/vote

Inreal grupė tarptautinės konkurso komisijos sprendimu jau yra gavusi nacionalinio čempiono vardą Aplinkos ir verslo darnos kategorijoje ankstesniame konkurso etape. II konkurso etapui parengėme prisistatantį video klipą, kuriuo siekėme atskleisti Inreal grupės vertybes ir santykį su tuo ką, kam ir kodėl dirbame“, - teigia „Inreal“ ir „Inreal valdymas“ direktorius Gediminas Pruskus. Pasak jo, aplinkos ir verslo darnos principai visada buvo Inreal grupės pamatine vertybe, todėl buvo nuspręsta dalyvauti būtent šioje kategorijoje, pristatant tarptautinei bendrijai „Danės užutėkio“ Klaipėdoje ir „Kopų vėtrungių“ Nidoje projektus. 

Praėjusiais metais viešame balsavime gauta 170 000 balsų. Tai labai svarbi Konkurso dalis, nes leidžia įmonėms papasakoti apie savo pasiekimus“, – teigia Adrian Tripp, European Business Awards vadovas. „Taigi, kviečiame visus skirti laiko, peržiūrėti video klipus ir balsuoti už savo šalį ir jos verslą“, - tęsė A. Tripp.

Video klipus taip pat vertins ir apdovanojimų komisija. Ji išrinks 110 Europos bendrovių, kurioms bus įteiktos „Ruban d’Honneur“ garbės juostos. Konkurso laimėtojai kiekvienoje kategorijoje, o taip pat ir Europos publikos čempione tapusi įmonė, bus paskelbti Gala ceremonijos metu birželio mėn.

Europos verslo apdovanojimų pagrindinis tikslas – sėkmingo verslo rėmimas ir plėtra Europoje. Pagrindinė apdovanojimų rėmėja – tarptautinė audito, mokesčių ir konsultacijų kompanija RSM. Daugiau informacijos apie „European Business Awards“ – www.businessawardseurope.com.

APIE INREAL GRUPĘ
Inreal grupė, kurią sudaro: UAB „Inreal valdymas“, UAB „Inreal“ ir UAB „Inreal GEO“ teikia bene plačiausią Lietuvoje nekilnojamojo turto paslaugų spektrą. Inreal grupės įmonės priklauso AB „Invalda privatus kapitalas". Jose šiuo metu dirba apie 90 darbuotojų, tarpininkaujama nuomojant ar parduodant daugiau nei 550 tūkstančių kv.m komercinių patalpų, virš 550 gyvenamojo būsto objektų, per 300 sklypų. Tarpininkaujama 50 gyvenamojo būsto projektų, 24 investiciniuose objektuose ar jų portfeliuose. Per metus parengiama daugiau nei 4900 vertinimo ataskaitų, per 80 konsultacijų (galimybių studijų, investicinių memorandumų, rinkos tyrimų). Įvertinto turto vertė viršija 725 milijonus eurų. Įmonių biurai ar atstovybės veikia Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Mažeikiuose, Alytuje, Plungėje, Utenoje, Tauragėje ir Druskininkuose. Per 20 savo darbo metų „Inreal valdymas“ įgyvendino virš 50 įvairios paskirties nekilnojamojo turto projektų, kurie pelnė pripažinimą ir apdovanojimus ne tik Lietuvos, bet ir tarptautiniuose konkursuose.


Daugiau informacijos:
Rūta Merčaitienė INREAL GRUPĖS marketingo ir komunikacijos vadovė
+370 611 29 779 | ruta.mercaitiene@inreal.lt
Susisiekite su mumis
Vardas
Telefonas
El. paštas*
žinutė