Grįžti

Geriausią visuomeninį 2019-ųjų NT projektą išplėtojo „Inreal“ grupė

2019-11-28

2019 m. lapkričio 28 d. Konkurse „Už darnią plėtrą“ „Inreal“ grupės išplėtotas Vaikų dienos centras Pavilnio regioniniame parke (A. Kojelavičiaus g. 1, Vilnius) pripažintas geriausiu metų visuomeniniu projektu. A+energinės klasės 1420 kv. m rekonstruotame pastate įsikūrė menų studija „Diemedis“. Naująjį Vaikų dienos centrą lanko 186 vaikai: 92 ikimokyklinukai ir 94 pirmų-penktų klasių moksleiviai. Investicijos į rekonstrukciją siekė 1,9 mln. eurų.

Smagu sukurti tokį darželį-mokyklą, kur pats norėtum eiti, o ne bėgti iš pamokų – į mišką ar prie upės. Vaikų dienos centro projekte nereikia ieškoti gamtos – ji yra pastato viduje, ne tik išorėje. Šis laimėjimas – dar vienas patvirtinimas, kad mūsų verslo strategija pasiteisina. Iš keistų, regis, neįgyvendinamų idėjų gimsta ypatingi projektai, kuriantys ilgalaikę vertę visuomenei“, – kalbėjo „Inreal“ grupės vadovas Gediminas Pruskus.

Atsižvelgiant į sklypo vietą Pavilnio regioniniame parke, šalia esančius Ancučių ir Pūčkorių kraštovaizdžio draustinius, pasirinkta „sodybos“ rekonstrukcijos vizija. Vieno aukšto kresni ir pailgi tūriai su dvišlaičiais stogais yra priderinti prie reljefo ir apjungti taip, kad sudarytų vidines erdves-kiemelius, būdingus etninėms sodyboms.

Šiame objekte ir jo aplinkoje, atrodo, susidėjo labai daug puikių dalykų. Tai visų pirma nuostabi gamta, Vilnelės slėnis, Pavilnių regioninis parkas, Augalų centras ir lauko gėlininkystės bandymų stotis. Tai puikiausias pasirinkimas tokio tipo objektui. Taikantis prie trapios gamtinės aplinkos, objektas suskaidytas į nedidelius tūrius, pasirinktas labai paprastas architektūrinis sprendimas. Tūriai, jungdamiesi tarpusavyje, formuoja jaukius vidinius kiemelius skirtingo amžiaus grupių vaikams. Jaučiama architektūrinio ir funkcinio sprendimo darna”, - sakė komisijos narys Lietuvos architektų sąjungos atstovas, Vilniaus Gedimino technikos universiteto architektūros docentas Linas Naujokaitis.

Pastatui suteikia A+ energinė klasė, o jo sandarumas atitinka A++ parametrus. Geoterminis grindų šildymas ir vėsinimas, priklausomai nuo metų laiko, bei aukšto efektyvumo rekuperacinė vėdinimo sistema sukuria patalpose komfortišką mikroklimatą. Rūbinėje įrengtos šildomos sienos efektyviam drabužių džiovinimui. Aukšti ir dideli patalpų langai praplečia patalpų erdves gamtos vaizdais.

Pastato įrengimui buvo naudojamos tik itin kokybiškos, ekologiškos, natūralios medžiagos, užtikrinančios aukščiausius aplinkosauginius reikalavimus.

Apie INREAL grupę

INREAL – tai ženklas idėjos, duodančios pradžią unikaliems projektams, pagrindą – profesionalioms paslaugoms ir pridėtinę vertę verslams, klientams ir partneriams. INREAL pozicionuoja kūrybiškumą kaip esminę vertybę dinamiškame verslo pasaulyje. INREAL grupė, kurią sudaro: UAB „Inreal, UAB „Inreal GEO bei UAB „Inreal“ valdymas su jos valdomomis įmonėmis plėtoja unikalius nekilnojamojo turto (NT) projektus bei teikia bene plačiausią Lietuvoje NT paslaugų spektrą. Jose šiuo metu dirba virš 90 darbuotojų 11-oje šalies miestų. Per 25 veiklos metus įgyvendinta virš 60 įvairios paskirties nekilnojamojo turto projektų, kurie pelnė pripažinimą ir apdovanojimus ne tik Lietuvos, bet ir tarptautiniuose konkursuose. 2015/16, 2016/17, 2017/18 ir 2018/19 metais INREAL grupei suteiktas Nacionalinio Nugalėtojo vardas prestižiniame Europos verslo apdovanojimų konkurse (European Business Awards). INREAL grupės įmonės priklauso UAB „Invalda privatus kapitalas“.

Daugiau informacijos apie INREAL grupę:

Rūta Merčaitienė | INREAL grupės marketingo ir komunikacijos vadovė | +370 611 29 779 | ruta.mercaitiene@inreal.lt

Susisiekite su mumis
Vardas
Telefonas
El. paštas*
žinutė