Grįžti

Aukcione už 5,8 mln. eurų parduotas biurų kompleksas sostinės Senamiestyje

2019-02-28

2019-02-28, Vilnius. Šiandien įvykusiame „Lietuvos energijos“ grupės įmonei „NT Valdos“ priklausančio nekilnojamojo turto (NT) aukcione parduotas biurų kompleksas Aguonų g. 24 ir 26, Vilniuje. Bendras pastatų plotas – 6,5 tūkst. kv. m. UAB „Gedimino 46“ įsigijo objektą už 5,8 mln. eurų, įskaitant PVM. Tokia buvo ir nustatyta pradinė šio objekto pardavimo kaina. Aukcioną organizavo nekilnojamojo turto paslaugų bendrovė „Inreal“.

Įvykęs pardavimas patvirtino teisingą sprendimą keisti pardavimo būdą ir suteikti daugiau laisvės pačios rinkos savireguliacijai“, – sakė „Inreal“ Tarpininkavimo departamento vadovas Julius Belanoška. Anot jo, Aguonų gatvė, skirianti sostinės Senamiestį ir Naujamiestį – viena labiausiai besikeičiančių ir aktyviausiai plėtojamų teritorijų Vilniuje, o parduotas biurų kompleksas šioje gatvėje turi realias plėtros galimybes.

Neparduotam biurų kompleksui P. Lukšio gatvėje bus skelbiamas kitas aukcionas. Apie jo datą bus pranešta vėliau.

INREAL – tai ženklas idėjos, duodančios pradžią unikaliems projektams, pagrindą – profesionalioms paslaugoms ir pridėtinę vertę verslams, klientams ir partneriams. INREAL pozicionuoja kūrybiškumą kaip esminę vertybę dinamiškame verslo pasaulyje. INREAL grupė, kurią sudaro: UAB „Inreal valdymas“, UAB „Inreal“ ir UAB „Inreal GEO“ teikia bene plačiausią Lietuvoje nekilnojamojo turto paslaugų spektrą. Jose šiuo metu dirba virš 90 darbuotojų 11-oje šalies miestų. Per daugiau nei 20 veiklos metų įgyvendinta virš 50 įvairios paskirties nekilnojamojo turto projektų, kurie pelnė pripažinimą ir apdovanojimus ne tik Lietuvos, bet ir tarptautiniuose konkursuose. 2015/16, 2016/17 ir 2017/18 metais INREAL grupei buvo suteiktas Nacionalinio Nugalėtojo vardas prestižiniame Europos verslo apdovanojimų konkurse (European Business Awards). 2018 metais INREAL grupės išplėtotam projektui – Smiltynės Jachtklubui įteiktas pagrindinis konkurso „Už darnią plėtrą“ apdovanojimas. 2019 metais INREAL grupė švęs 25-tuosius veiklos metus.

Daugiau informacijos:

Rūta Merčaitienė

INREAL grupės marketingo ir komunikacijos vadovė

+370 611 29 779 ruta.mercaitiene@inreal.lt

Susisiekite su mumis
Vardas
Telefonas
El. paštas*
žinutė