Grįžti

Aukcione – teritorija poilsio namų plėtrai Palangoje

2020-01-09

2020 m. sausio 9 d. „Inreal“ tarpininkaus parduodant beveik 400 kv. m poilsio namus bei panaudos teise valdomą 8 arų sklypą Palangoje (Liepų takas 6). Teritorijoje galima išplėtoti apie 1270 kv. m. Pradinė aukciono kaina – 250 000 eurų. Pastato savininkas – AB „Vilniaus metrologijos centras“.

Objektas parduodamas aukciono būdu, per evarzytynes.lt sistemą. Registracija į aukcioną vykdoma iki 2020 m. vasario 10 d. 23.59. Pasiūlymai laukiami nuo vasario 12 d. 9.00 iki vasario 13 d. 13.59.

Ši teritorija patraukli ne tik vieta – šalia miesto centro, bet ir plėtros galimybėmis, nes pastatas nėra kultūros paveldo objektas. Iš tiesų, galimi net keli šio turto panaudojimo scenarijai“, – teigia „Inreal“ Tarpininkavimo departamento vadovas Julius Belanoška. Anot jo, viena perspektyviausių galimybių – pastato rekonstrukcija, keičiant arba nekeičiant jo tūrinius sprendimus, pritaikant pastatą gyvenimui ar poilsio veiklai. Taip pat galima pastatą nugriauti ir pastatyti naują. Parduodamas pastatas yra dviejų aukštų, statytas 1974 metais. Žemės sklypas po parduodamu objektu yra valdomas valstybinės žemės panaudos sutarties pagrindu.

„AB „Vilniaus metrologijos centras“ siekia veiklos efektyvumo, todėl atsisako metrologijos paslaugų veikloje nenaudojamo poilsio paskirties pastato“, – sako AB „Vilniaus metrologijos centras“ generalinė direktorė Rūta Klevėnė.

Pastatas nuo 1975 m. buvo naudojamas kaip Klaipėdos standartų ir matavimo technikos laboratorija su garažu. Nuo 1994 m. pastatas kapitalinio remonto metu pertvarkytas į poilsio namus su priestatu. Iki 2018 m. pastatas buvo naudojamas kaip poilsio namai.

Turistų srautai Palangoje auga, ir tai skatina poilsinio nekilnojamojo turto plėtrą. 2019 metais čia planuojamas tarptautinio ženklo 4 žvaigždučių „Marriott“ viešbutis su 173 kambariais. Taip pat paskelbti planai apie dar du kiek mažesnius viešbučius, kurie abu rinką papildytų 88 kambariais. 2019 metais standartinio dviviečio numerio kaina Palangoje vidutiniškai siekė apie 35-50 EUR už naktį 1-2 žvaigždučių viešbučiuose, 80-140 EUR už naktį 3-5 žvaigždučių viešbučiuose.

Pirminėje Palangos būsto rinkoje plėtotojai išliko aktyvūs ir per 2019 metus Palangoje pasiūlė 278 naujus butus. Pirkėjai buvo kiek pasyvesni ir nupirko apie 240 butų.

APIE INREAL GRUPĘ

INREAL – tai ženklas idėjos, duodančios pradžią unikaliems projektams, pagrindą – profesionalioms paslaugoms ir pridėtinę vertę verslams, klientams ir partneriams. INREAL pozicionuoja kūrybiškumą kaip esminę vertybę dinamiškame verslo pasaulyje. INREAL grupė, kurią sudaro: UAB „Inreal“, UAB „Inreal GEO“ bei UAB „Inreal valdymas“ su jos valdomomis įmonėmis plėtoja unikalius nekilnojamojo turto (NT) projektus bei teikia bene plačiausią Lietuvoje NT paslaugų spektrą. Jose šiuo metu dirba virš 90 darbuotojų 11-oje šalies miestų. Per 25 veiklos metus įgyvendinta virš 60 įvairios paskirties nekilnojamojo turto projektų, kurie pelnė pripažinimą ir apdovanojimus ne tik Lietuvos, bet ir tarptautiniuose konkursuose. 2018 ir 2019 metais konkurse „Už Darnią plėtrą“ INREAL išplėtoti projektai išrinkti geriausiais visuomeninių pastatų kategorijoje, 4-ius metus iš eilės grupei suteiktas Nacionalinio Nugalėtojo vardas prestižiniame Europos verslo apdovanojimų konkurse (European Business Awards). INREAL grupės įmonės priklauso UAB „Invalda privatus kapitalas“.

Daugiau informacijos apie parduodamus objektus:

Julius Belanoška | INREAL Tarpininkavimo departamento vadovas | +370 696 50 605 | julius.belanoska@inreal.lt

Daugiau informacijos apie INREAL grupę:

Rūta Merčaitienė | INREAL grupės marketingo ir komunikacijos vadovė | +370 611 29 779 | ruta.mercaitiene@inreal.lt

Susisiekite su mumis
Vardas
Telefonas
El. paštas*
žinutė