Back
1 950 €/month
Vilniaus m. sav., Vilniaus m., Verkiai
Verkių g.
Object ID: 169751
Price m2 €/m2
House no.
80
Area (m2)
334.0
Sklypo plotas (a)
10.0
Room count
5
Years
1940
House type
House
Heating
liquid_fuel
Benefits
armed doors, basement, bath, boiler, cable tv, electricity, fireside, furniture, good access, internet, kitchen, near water, outdoor terrace, parquet, refridgerator, wahing machine
Arminas Karalius
Gyvenamojo NT brokeris
Object Place

Nuomojamas namas Verkių g., Verkiuose, Vilniuje, 334 kv.m ploto, 2 aukštai

Unikaliame gamtos prieglobstyje, Neries upės ir Verkių regioninio parko apsupty išnuomojamas ypač privatus 3-ų miegamųjų kambarių namas.

Namas 10-ies arų sklype, Verkių regioninio parko krašte, ant kalvos. Privatus, praeinantiems ar pravažiuojantiems nematomas, apsuptas medžių bei aptvertas akmenine/metaline tvora sklypas grįžus namo leis atsipalaiduoti ir mėgautis ypatinga gamta bei švariu oru savo kieme ar vienoje iš terasų. Šalia namo, ranka pasiekiama, Neris, o sumanę pasivaikščioti ar pabėgioti tiesiai iš savo kiemo pateksite į Verkių regioninį parką.

Erdvus, natūraliomis aukštos kokybės medžiagomis įrengtas dviejų aukštų namas, kurio pirmame aukšte net 113 kv. m ploto erdvė, kurioje racionaliai išdėstyta virtuvės, valgomojo ir gyvenamoji zonos bei pagrindinis aukšto akcentas - židinys. Pirmame aukšte taip pat įrengtas darbo kambarys, san. mazgas ir dušas. Antrajame namo aukšte 3 atskiri miegamieji kambariai, iš kurių galima patekti į dvi skirtingas didelias terasas, o pagrindinis didysis miegamasis turi ir savo atskirą san. mazgą. Namo kieme galima sutalpinti apie 12 automobilių, todėl rengdami šeimos šventes nesudėtingai vietos rasite ir svečių transportui.

PRIVALUMAI:
* Privatus aptvertas 10 a. sklypas
* Jokių kaimynų
* Dvi didžiulės terasos
* Garažas dviems visureigiams
* Didelis kiemas talpinantis apie 10 automobilių
* Židinys
* Su baldais
Contact with us
Name
Phone
E-mail*
message