Back

PILAITĖS TERASOS - nauji kotedžai ir butai Vilniuje, Pilaitėje

Zujūnų g.
„Pilaitės terasos“ - naujas, nedidelis ir uždaras gyvenamųjų namų kvartalas Vilniuje „gyvenimui be užuolaidų“. Kvartalą sudaro tik nedideli namai: 2 aukštų kotedžai ir daugiabučiai, kurių aukščiausias – 4 aukštų. Kotedžų plotai – nuo 91 iki 130 kv. m (4-5 kambarių), butų – nuo 28 iki 82 kv. m (1-3 kambarių), tad namus čia išsirinks visi - jauna šeima, studentas ar senjoras. Projektas kuriasi Pilaitėje, Simono Grunau gatvėje, toliau nuo judrių miesto gatvių gaudesio, apsuptas gamtos. Jį juosiančių miškų, upelio ir trijų ežerų kaimynystėje lengva užsimiršti, kad gyvenate vos už 10 minučių kelionės nuo sostinės centro. Stengiantis maksimaliai apsaugoti naujakurių privatumą kotedžai gyvenvietėje išdėstyti taip, kad pro langus ir terasą niekada nesimatytų jokio kaimyno. Namai ten, kur šeimininkaujate tik Jūs.

Gyvenvietė įrengiama tik iš aukščiausios kokybės medžiagų. Mūro sienų ir klinkerio plytelių fasadų kombinacija kuria ne tik estetišką vaizdą, bet ir apčiuopiamą praktinę naudą. Kotedžai, ir butai čia šildomi dujomis, o temperatūrą ir šildymą savo namuose visada galėsite reguliuoti autonomiškai. Šiuolaikiška ir ekonomiška šildymo sistema ne tik leis gyventi taip šiltai, kaip mėgstate, bet ir padės sutaupyti. Šilumą Jūsų namuose padės išsaugoti ir mūsų dėmesys langams. Visi kotedžuose ir butuose statomi langai yra trijų stiklų, dviejų paketų, penkių kamerų. Visose svetainėse montuojami vitrininiai langai. Gyvenvietėje įrengti garažai, stoginės, požeminės ir antžeminės automobilių parkavimo vietos. Todėl ilgos ir erzinančios laisvos parkavimo vietos paieškos čia – praeitis.

Projektuodami kvartalą, iš karto pasirūpinome ir Jūsų patogiu susisiekimu su Pilaitės mikrorajono centru. Asfaltuotu ir apšviestu pėsčiųjų taku jį pasieksite vos per 5 minutes, o čia ar netoliese rasite viską, ko tik gali prireikti Jūsų maloniai ir patogiai kasdienybei. Susisiekimas automobiliu – taip pat puikus. Naujai nutiestu vakariniu aplinkkeliu bet kurią miesto vietą pasieksite nestoviniuodami varginančiuose transporto kamščiuose. Tarp Pilaitės centro ir miesto centro bei kitų mikrorajonų intensyviai kursuoja viešasis transportas.

Projektas Jums siūlo nuo 91 iki 130 kv. m ploto, 4-5 kambarių kotedžus, kurių kainos nuo 1050 EUR/kv. m, bei nuo 28 iki 82 kv. m ploto, 1-3 kambarių butus, kurių kainos nuo 1300 EUR/kv. m.
Arminas Karalius
Gyvenamojo NT brokeris
Projekto Objects
Purpose
Name, Surname
Property
Phone no.
City
E-mail
Contact with us
Name
Phone
E-mail*
message